Jump to content
Otto Kluge

Номер главинен лагер за Cr-v, 2.4, 2004 г.

Recommended Posts

Преден десен лагер започна направо да стърже без грам виене преди това.Искам да го поръчам на мой познат, който търгува с лагери и може да ми даде най-бърза доставка и съответно най-добра цена.Какъв е точният размер на този лагер? Колата е с ABS.Предварително благодаря на всички.P.S. Забравих да кажа, че вече звънях в Бултрако. Бяха така "любезни" да ми отговорят, че конфеденциална информация от този сорт не дават :DМоя човек пък с лагерите има данни само за 2.0 бензин. Ако и вие не помогнете - тогава ще звъня на дилъра на Хонда в САЩ. Там поне не се скръндзят за такава информация.

Редактирано от Otto Kluge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо бях решил, че информацията от линка е едно добро начало... и, пльос, първата кофа студена вода за днес ;) TM+каталожният номер не дава никаква информация на моя човек :D Ако се стигне до обаждане в САЩ, ще публикувам тук точният размер на този лагер. Вярвам, че ще бъде полезен на колеги със CR-V.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих свалил главината да видя номера на стария, че така от каталожни поръчки съм патил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му излиза защото не е за европейския пазар :D

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Външен и вътрешен диаметър + широчина в мм дали ще е достатъчно условие за търсене в някаква база данни от лагери? :D Вече ме е срам да му звъня ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дал съм ти и номер 713 6174 50 FAG :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Какво ми разбира главата на мен от номенклатури и резервни части..Благодаря. В понеделник ще го търся пак и дано това да му свърши работа. Още веднъж благодаря за отзивчивостта и бързата реакция!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-у другото, лагера е като на 2.0 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай сега да си развием темата както се полага :lol: Значи, звъннах все пак на моя човек, който твърди, че номерът, който си ми дал, е за кола без ABS. Т.е. липсва магнитната летна за датчика.Номерът, който отговарял за моя модел завършва на 17489.Възможно най-добрият лагер е на цена 105 лева :D Тъй че от вторник нататък се захващам с този проблем.Много ти благодаря, колега. Много! За всеки случай ще се обадя след малко и до дилъра в щатите, за да съм 200% сигурен, че няма да ходя да връщам лагери в магазина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е така, ;) , понеже на снимката ми излиза гол лагер и мислех, че старата лента може да се ползва повторно.Все пак има още един номер, който вече си пише че е с ABS: VKBA 6830 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

44300-S9A-003 BEARING ASSY., FR. HUB (NSK) (и си трай пред бултарикатко)това е за 4*4 2004 преден лагер главина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на теб благодаря. В понеделник, когато отивам за лагер, ще взема и този номер, за да сравним :D А Бултрако днес окончателно ме изгубиха като потенциален клиент.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно това е практиката на всички Тойота, Ауди бля бля....Така че не бързай да се хвърляш на ментетата от симеоновско шосе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симеоновско шосе?Ще се хвърля в най-големия склад за лагери в Пловдив :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...