Jump to content
ZAPPA

Смяна на масло на невероятна цена

Recommended Posts

Колеги, може да пробвате, маслото е много добро- IGOL 10W40. Пичовете в сервиза са точни и бачкат с Honda от години. Ето адрес: София бул."Климент Охридски" 26 GSM: 0898 670 693 масло + филтър + труд = 30 лв.

Редактирано от ZAPPA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе то подарък било! ;) Жалко че не съм в София ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то само филтъра е към 8 10 лева и малко труд какво ли е маслото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо лично ама олиото 2-3 лв литъра кво ще е това масло пък и филтъра пък и работаможе малко след това да сложим препратка към стената на плача

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може,може и на мен нещо ми се струва....Най-евтиното да вземем 1 филтър=7/8лв.+труд и това масло колко ще дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на наливни масла доверие нямам.Тия пичове за какво работят за слава ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но според мен такава цена може да има само, ако маслото е менте или крадено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може да пробвате, маслото е много добро- IGOL 10W40. Пичовете в сервиза са точни и бачкат с Honda от години. Ето адрес: София бул."Климент Охридски" 26 GSM: 0898 670 693масло + филтър + труд = 30 лв.

Taзи цена е промоционална, сервиза работи съвместно с IGOL. Бултрако също работят с IGOL.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taзи цена е промоционална, сервиза работи съвместно с IGOL. Бултрако също работят с IGOL.

Ами то и в Бултрако е към 30лв....................литъра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taзи цена е промоционална, сервиза работи съвместно с IGOL. Бултрако също работят с IGOL.

Бултрако не работят ли със SHELL? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве това е някаква зарибявка какво е това масло.. (наи много да си преебете колите) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя с това масло от години.Подържам доста голям автопарк.купувам го с варели 200-208л минерално за дизел,с отстъпкити всички там глупости ми излиза 8лв литара!!!!!!! Кво са ти наляли -не проумявам.Иначе маслото е мн добро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набират клиенти за основни ремонти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пуснах темата в съответствие със съдържанието на подфорума: "Къде е най-добрият сервиз? Намерили сте добър магазин за части? Знаете къде да се намери нещо рядко срещано и/или на тънка цена? Споделете с нас тук. Интересува ви цена?" Разбирам вашите съмнения, но собственика на сервиза го познават половината стари хондаджии в София и още толкова в страната, и през всичките години от там са излизали само добре обслужени коли! Възползвайте се от промоцията, ако желаете, ако не- не коментирайте излишно, моля. Модераторите да затворят темата, ако обичат.

Редактирано от ZAPPA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво е една тема ако неможеш да изкажеш мнението си? В случая никой не те нападнал или засегнал. Вероятно някой ще се възползва от офертата въпреки коментарите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...