Jump to content
ianiovski

Мразя скапаните пенсионерки

Recommended Posts

До преди малко се карах с една бабичка за това къде съм можел да паркирам и къде не . Понеже съм на квартира , трябвало да спирам някъде от страни до блока , не пред входа защотото те са давали пари някога да си правят апартаментите и само те могат да спират . Ще им е*а майката стара глупава мноого ме дразнят такива пенсионерки . Казах й щом плащам наем и живея тук ще си спирам където искам тя ще ми казва кво да правя . Това е студенският живот всеки гледа да те пре*е и да вземе пари от теб diablo.gif . Не стига че й плащам й смотаното стълбище еми ще ми се прави тая на интересна повече лев няма да видят от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е баце аз пък един ден се прибирам и както винаги вкарвам колата назад и по едно време се чува някакъв сблъсък викам ей край пръснах стъклото ама нали нямаше нищо какво стана.По едно време слизам и отзад гледам количка с някакви дъски и те седят скручовете на пейката и ми викат не я ли видя незнам си какво.Еми как да я видя като тя ми закачи в бронята и се влачи до стъклото и ми изпонадра колата.И карахме се какво се карахме аз съм им бил виновен ,и съм им обещал да си стоваря дървата отпред да няма кой каде да спре.Остави всичко ми даже и количката се била пукнала от това,а те въобще нямат и идея от кога си е така просто дай да ме топнат.Викам да ми се махате от погледа да не беснея и това беше.Сега си имат 1 наум ;)

Редактирано от KrasIs7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полудяхте ли с тия теми бе хора?Я се стегнете - това не е искрено и лично, баси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ianiovski - кажи й на тая следното: Напълно съм съгласен с вас. Собствениците на жилището, в което живея са си платили навремето мястото за паркиране, и тъй като сега аз ползвам апартамента, мога да си паркирам там. Ако не сте доволна, викнете паяк (на ваши разноски)п.п. Също я питай най-учтиво: "Извинете, вие какво возило притежавате?"Ей това човешката злоба край няма.

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това го и казах ама склерозна работа,викам й къде пише кое е твоето место ?? И тя почна да се затепква, добре че се показа една друга жена възпитана и се разбрахме ,че щях да й вкарам един шамар. А въпросната пенсионерка преди 2 дена се кара с едни момчета, където ремонтират покривите защо изхвърлят това там пък онова там .ПС. Ще се донася буфера др. седмица то се е видяло

Редактирано от ianiovski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Що не я карате по весело и по леко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък що и се връзваш на дъртата, тя така се разнообразява, един вид емоция вкарва в живота, какво им остава, имат някакво чувство за собственост, ако и него изгубят, какво да правят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си, че бабката е куче-пазач. Вместо да и излизаш на контра, вземи да и влезеш под кожата и тогава охрана на колата няма да ти трябва. Муха да кацне, няма да остане незабелязана ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...