Jump to content
georgio

Проблем д15б2 след 3500 оборота колата става мн тромава

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем на сивик д15б2, след 3500 оборота колата става мн тромава и не върви. По двигателя са сменени масло, ремък ролка, горивен филтър и свещи дензо иридиум. Имаше предположение че ангренажния ремък не беше напаснат.... и да тропаше малко аванса към 3-4 хил. оборота смених го стана малко по-добре но пак същата работа не върви и това си му е ... ако някой колега от Пловдив може да ми помогне като види колата и да каже какво и е..да ми пише ЛС или в скайп dinogi21 благодаря, Ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам следния проблем на сивик д15б2, след 3500 оборота колата става мн тромава и не върви. По двигателя са сменени масло, ремък ролка, горивен филтър и свещи дензо иридиум. Имаше предположение че ангренажния ремък не беше напаснат.... и да тропаше малко аванса към 3-4 хил. оборота смених го стана малко по-добре но пак същата работа не върви и това си му е ... ако някой колега от Пловдив може да ми помогне като види колата и да каже какво и е..да ми пише ЛС или в скайп dinogi21 благодаря, Ви предварително.

Проблемът е решен може да се изтрие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам следния проблем на сивик д15б2, след 3500 оборота колата става мн тромава и не върви. По двигателя са сменени масло, ремък ролка, горивен филтър и свещи дензо иридиум. Имаше предположение че ангренажния ремък не беше напаснат.... и да тропаше малко аванса към 3-4 хил. оборота смених го стана малко по-добре но пак същата работа не върви и това си му е ... ако някой колега от Пловдив може да ми помогне като види колата и да каже какво и е..да ми пише ЛС или в скайп dinogi21 благодаря, Ви предварително.

Проблемът е решен може да се изтрие
Колега беше хубаво и да кажеш как си решил проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, темата ще е полезна на много хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неправилно зецепен ангренажен ремък :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...