Jump to content
hondakio

Лафове - на тема Хонда

Recommended Posts

Здраво , колеги - през живота си съм чувал много лафове свързани с какво ли не , от бащи , майки , братчеди и всякви рода и познати . Мисля че е редно да увековечим и запазим за бъдните поколения и манияци , лафове за Хонда , произлезли ненам си отде !!! .Най - якото нещо което съм чувал през живота си относно марката е било:Ай стига вее, кво караш? Ааааааааа ..... Хонда ! С къв мотор е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път като спомена Хонда, първото нещо е:" Те много скъпи частите ве..." !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път като спомена Хонда, първото нещо е:" Те много скъпи частите ве..." !!!

И при мен така :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Това звучи като миксер"

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около десетина години с двама приятеля ходихме да гледаме един Шатъл в едно свиленградско село и спряхме на центъра на селото да попитаме някой дали познава въпросния продавач и къде живее. Появи се един чичо и на въпроса ни "познавате ли еди кой си тук продава една бяла Хонда", отговори: "Ми-и-и.. по тая улица тук незнам да има моторист някой." -Ние: "Ама не, кола, кола" -Той: "Кола ли? Аааааа, има едно бяло Опелче по-надолу" !!! Някои хора в някои кътчета на Родината ни и днес дори знаят, че Хонда съществува само на две колела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един Алфаджия, от яд, че го мелех с англичанката..."Мани го тоя Rover" !!! :newbie:

Редактирано от Кумчо Вълчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ровър с емблема Хонда'' !!!

Редактирано от jorko82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...