Jump to content
UpOnOne

Honda Prelude 5ген F20 проблем ИМОБИЛАЙЗЕР ?

Recommended Posts

Колеги от 2 дена ма боли главата, карам на аладжата прая завой горе на вилите и ми светна чека на двигателя имобилайзера зе да святка и изгасна колата, дойде баща ми видях инсталацията бушона на ЕКУ-то тряснал сменихме го после излезе контактния ключ, колата палеше и гаснеше, светкаше пак имобилайзера, пипахме контактния ключ зад патрона зече запали, прибрах колата, спойки всички на ново напрайхме инсталацията след ключа, колата без грешка пали, наложи ми се вечерта да изляза по работа, колата запали варви няма проблем, спрях и край, давам на контакт бензиновата помпа заварта цъква чека на двигателя си изгасва нормално с другите датчици, и имобилайзера си святка ключа и не изгасва, ток кам стартера никакав, кажете моля ви са ко да прая, защото в момента ще получа удар кви работи ми са случват почивните дни... Рестартирах ЕКУ-то, вадих клемата на акомулатора, тас кола каза няма и няма да запали повече..... моля ви помогнете от Варна съм ... ;);):D

Редактирано от UpOnOne

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сте браникали по контактния ключ сте разкачили нещо или си е имало нещо разкачено. Аз имах подобен проблем и докато го намеря какво точно е обиколих няколко сервиза(включително и на Хонда) без успех и колата стоя 4 месеца обездвижена. При мен обаче стартера въртеше. Оказа че има разпоени пинове и скъсана ламела на платката на четеца на ключа. Тя е в една кутиика, която при мен беше скачена със самата бобина околи контактния ключ. Не знам как е при Прелюдите, но ако не са едно цяло, проследи жичките, предполагам ще е на кората под волана.Ето темата с моя проблем, в случай че ти се чете ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=43093&hl=Успех!NB: Оправи си правописа, словореда и граматиката, че изречения по 8 реда без препинателни знаци се четат трудно и не се толерират и хората няма да ти четат постовете ако продължиш така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, благодаря все пак за инфото.Твоя пост го четох, когато я пусна и си пожелах никога такава беля,да неми дойде на главата. Ама уви в момента колата ми не е в нас, а оставена на морската градина, без шанс да запали ;) , ако някой знае кординати на момчетата до ВИК, чух че се занимавали с подобни проблеми...

Редактирано от UpOnOne

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си писал от къде си. За морската градина в кой град става дума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Варна съм колега, написах в началото на темата ;)

Редактирано от UpOnOne

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е клеморед или нещо друго, вече са чудя къде да търся проблема....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ей сега отидохме до колата, сложих ключа и дрън прочете имобилайзера. Запали на момента,вече съм в пълен ШАХ, Четеца ето влиза в патрона, слаба връзка кам патрона колеги, до какви главоболия може да ви докара тоя имобилайзер.... можете да триете тема, благодаря на Zarrick i JOROp че се отзоваха, ако има нещо с което мога да ви помогна колеги винаги може да разчитате на мен !

Редактирано от UpOnOne

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...