Jump to content
newone

ХОНДА СИВИК НОМЕР НА РАМА?

Recommended Posts

Искам да попитам, Хонда Сивик 2001 година, четири врати, номера на рамата го има само на шасито, а го няма на стъклото пред шофьора, има място за номер, но вместо номер е празно. Това нормално ли е?има ли други такива Хонди, няма ли да има проблеми при регистрацията в КАТ?? и ако пътува в чужбина?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те този номер на таблото дори не го и поглеждат. Тях ги интересува само и единствено на самата рама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те от КАТ много пък знаят че на ХОНДА има номер на таблото отпред :) :) :) освен ако не са върли фенове и те !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам сивик 95 година и номера на рамата е от 11 символа и нито един виндекодер не ми го намира иска ми 17 символа от де да ги взема другите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам сивик 95 година и номера на рамата е от 11 символа и нито един виндекодер не ми го намира иска ми 17 символа от де да ги взема другите

Объркал си се нещо колега или са 10 символа или са 17. Дай малко информация за колата и може да ти помогне някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На таблото са само за американския пазар,но както казаха колегите от КАТ не ги интересува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за Северна Америка (може и другаде но не и в Европа)Ако ти е от там и си сменил джама с европейски то новия джам ти закрива номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...