Jump to content
eDaniel

Български филм с участието на Honda Prelude 4th Gen?

Recommended Posts

Някой да знае коя е песента, която звучи на сайта?EDIT: Песента е MEXICO на група Остава. Приятно звучи това парче :wub:

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата е на Nancy Sinatra - These boots are made for walking. И тя доста радва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък днес случайно се запознах със собственика на Прелюда от филма-доста била пипната колата-380кс,-фен на марката\защо ли не е регистриран във форума\,смее се,като го питах защо не е член на форума на ХОНДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакам да излезе тоя филм та да видим какъв ще е.Трябва да е доста добър тоя прелюд.Поздрави на собственика му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Училището, където е сниман, е 32-ро СОУ в София. Учил съм там от 5-ти до 7-ми клас :) А Прелюдът дори не се появява на трейлъра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда няма да е главния герой във филма със сигурност ,да не останете разочаровани ако се появи 1-2 пъти само ... Аз ще изчакам да чуя коментари ,че съм малко скиптично настроен към българското кино.

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самият факт, че Прелюда го има на всеки един плакат или билборд е достатъчно доказателство, че колата ще има значима (не главна) роля.

 

@TheDevilTwin: Изгледай клипчето на Остава.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, пичове, даже да не се появява много често във филма този Прелюд, ще ви водя да го скивате на живо. !!! Собственика е мой много як приятел още откакто за пръв път пипнах Хонда Прелюд. Сега кроя планове да му го отмъкна с доплащане. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го гледах филма.Прелюда е в главните сцени и доста често срещан :) друг е въпроса че филма няма нищо общо с трйлъра.Останах малко разочарован от филма но какво да се прави всеки има вкус,на някой може и да му хареше,иначе прелюда е голяма точилка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда е в цвят черен мат..а собственика верно е голям фен :D) Много добра машина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих доста добри отзиви за филма. Аз още не съм го гледал но мисля да наваксам пропуска тези дни. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм доволен от филма , на първите кадри ..си викам аа абе тва е Прелюд ..:) не може да му объркаш седалките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сега по запознатите тук да напишат нещо за Прелюдката. С какъв е двигател и некви модификацийки нещо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте нещо линк да го изтегля , че в замунда го няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сега по запознатите тук да напишат нещо за Прелюдката. С какъв е двигател и некви модификацийки нещо. :)

колата е пипната почти от всякъде-най-вече мотора-380кс,така каза собственика и го продава за 15хилки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като почна филма в киното и като видях черния мат и прелюда направо не можех да спра да го гледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е уникален! Гледайте го, няма да съжалявате! Гледах го още преди бая време, малко нелегално :) На жена ми чичо и режисьорът "в сянка" и е от продуцентите на най-гледаното шоу по бтв :D -реклами няма да правя :D Наистна си струва, не само заради колата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Аз си мислех пък, че ще е някоя напомпана Н23-ка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май го изтървах по кината тоя филм, а сега никъде го няма за теглене....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е неочаквано добър и колата е много яка :( В София все още можете да го гледате в Дом на киното и Евро Синема само за 6лв:http://programata.bg/?p=30&l=1&c=1&id=61218

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деба, хуу спонсориране праиме като гледаме нещо по кината, ма после шо не го пуснат за разпространение в нет-а...Трагедия..и ако искам да глеам нещо след 2 години от бедното ни българско кино кфо праиме...ръчкаме си постера у дупето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземат да го пуснат на DVD - за колекцията...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ли на носител, ще цъфне и в Замунда :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го в арена,преди няколко часа го дръпнах,утре ще го изгледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го изгледах, доста ми хареса, лесно достъпен и добре направен. ;) PS: Истината е че го изтеглих само заради Прелюда, но жалко че нямаше по зрелищни сцени с него :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този прелюд по едно време разпиля двигателя,дано сега всичко да е ок.та кой е фенът зад него?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин е филма.Вече ще гледам като на прелюда ми като на филмова звезда.:lol::hondarulez::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го! Добър е но не е кой знае какво! Гледах го главно за да видя прелюда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз първоначално го гледах заради прелюда, но после разбрах, че филма не се казва "бързи и яростни". Иначе е добър и ми хареса. Но малко повечко "витек саунд" на никой нямаше да навреди Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...филма има добра идея,но е слабо режисиран някой ''актьори'' също го дърпаха назад а и репликите им не бяха добри.Според мен се вижда как една добра идея и добър замисъл попаднали в неподходящи ръце на снимали го набързо провалят проект който няма нужда и от влагане на кой знае колко средства :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това маи ще е интересен филм доста коли от българските писти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...