Jump to content
K1r1L

Къде продават Продукти на Вюрт

Recommended Posts

Интересува ме каде продава продукти на тази фирма. ? В Бургас (ако не намеря тук от някои близак град за по ниска доставка)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Изгрев" бл.53, блока срещу Спортна зала "Младост". http://www.bgmaps.com/map/burgasВторото, успоредно на пътя за Айтос крило откъм страната на "Мираж", на партера. Едно време беше магазин за ел. части и кабели, ако не греша.Имаше и някъде из "Славейков", но не знам дали това не е същият магазин.Какво ще купуваш, ако не е тайна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преубразовател за ръжда че уж бил наи добрия на пазара.По-точно разфасовката 100мл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в изгрев няма спортна зала младост в славеиков има... ?!?? нещо ? неясно ми е малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм обяснил правилно!От едната страна е Зала Младост в "Славейков", а от другата страна на бул."Ст. Стамболов" (пътя за Айтос) е блокът. Ако идваш от Центъра се пада отдясно веднага след колелото на "Мираж". Има 20 метрова реклама на BauMax на фасадата. До блока се стига през подхода за "Пикадили", подминаваш входа за паркинга му, като първото крило на блока е точно напред по посока "Мираж". Караш само направо покрай това крило, улицата завива надясно около блока и там е магазинът на Wurth.В линка, който ти пратих написваш "Изгрев" бл.53 и виждаш всичко на картата!Едно време магазинът беше в "Славейков", но го преместиха и вероятно това е новото му местонахождение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...също и по редицата магазини под хотел Авеню до Метро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...също и по редицата магазини под хотел Авеню до Метро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих в 53 блок изгрев 13.80 лв 100 мл (малко шишенце като медицински спирт това представлява),това го казвам информативно да знаят колегите ако някои търси за напред. (Мерси на колегите които помогнаха !)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...