Jump to content
CHOPI

Автоматичен климатик в Хонда ЦРХ 1.6ВТ

Recommended Posts

Здравейте,Имам Хонда ЦРХ 1.6ВТ, но е без климатик. Купих си на старо климатик от същата такава, но си взех и конзола от автоматичен климатик за ЦРХ от японска версия. Искам да знам какви още неща ще са ми необходими, за да мога да подкарам автоматичната конзола за управление на климатика с работещи правилно всички функиции.Благодаря!ето и самата конзола:http://passwordjdm.com/images/Products/JDM%20EF%20

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще се опитам да ти помогна но да подчертая че говоря за сивик 5г, с ЦРХ нямам опит но предполагам че процедурата ще се същата или поне подобна. Трябват ти сензорите за температурата вътре и навън, моторчето което мести клапата за смесването на въздуха (топло - студено на ЦРХ мисля че е с жило като на сивика), ще ти трябва и резисторния блок (мисля че така се казваше) който регулира степените на вентилатора на парното (досега си бил с 1,2,3,4 степени а на климатроника такива няма за да става всичко плавно) и жица за да свържеш всичко това. Мисля че това е всичко дано не съм пропуснал нещо. Моторчето ще трябва да се преправи защото такова може да го вземеш само от JDM црх а там ще върти наобратно. Мисля че се разменяха вътре разни елементи ама трябва пак да погледна. И пак да кажа тая процедура е за 5г сивик но мисля че при рекса ще е подобна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...