Jump to content
lelemale13

стабилизираща щанга задна D15b2 без смяна носачи, как

Recommended Posts

Възможно ли е да се пробие дупка и в носача и да се хване с гайка, безопасно ли е за носача или заварка някак си въпреки че ми се върти ако е с заварка да заваря парче тръба (малко парче за да влезе втулката) и зад нея и гайката да заваря. идеята да заваря само гайка и да набутам шайби на втулката не ми харесва много, ДАЙТЕ ИДЕИ, носачите са с сменени втулки и не искам да ги сменям

Редактирано от Ioan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами прехвърли си тампоните на другите носачи. Аз така направих. Иначе всякакви вариант стават, само че нещо не ми харесва да се побългарява там. Въпрос на избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 размера на тампоните на носачите и прехвърлянето не винаги става.С пробиване не виждам защо да не стане , то там не е нещо страшно и да стане гаф само щангата няма да държи , не е като да ти се разпадне окачването.Трябва да дупчиш в средата , за да може от 2-те страни дебелите части на носача да си държат да не се сгъне :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси само ще трябва да видя колко е дебел носача че ако не влезе цялата втулка докъдето трябва пак ще трябва да слагам по някоя шайба. Вярно че носещите части са най вече страничните а не средната по тънка но малко ме притеснява все пак защото ако се счупи носача на 2 не знам дали частта с амортисьора няма да опре в асфалта.И на мен не ми харесва побългаряването но криза парите не стигат

Редактирано от Ioan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...