Jump to content
Ekzotik

Чип на Сивик 6

Recommended Posts

Колеги някаде бях чел че на д14а4 слагали глава от д15б2ката Има ли някаква разликато от оригиналната на д14ката и ще и поопраи ли вървенето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някаде бях чел че на д14а4 слагали глава от д15б2ката Има ли някаква разликато от оригиналната на д14ката и ще и поопраи ли вървенето?

Чакай да дам още едно посредствено мнение :rolleyes:Доста ще се разреди мотора, горивната камера на D15B2 е с по-голям обем, само ще загубиш мощност.А от колегата още чакам да каже къде се различават главите на D16Y7 и D14A4. Аз не знам, искам да науча и аз нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някаде бях чел че на д14а4 слагали глава от д15б2ката Има ли някаква разликато от оригиналната на д14ката и ще и поопраи ли вървенето?

Чакай да дам още едно посредствено мнение :DДоста ще се разреди мотора, горивната камера на D15B2 е с по-голям обем, само ще загубиш мощност.А от колегата още чакам да каже къде се различават главите на D16Y7 и D14A4. Аз не знам, искам да науча и аз нещо.
щом е така,защо тогава д16з6 главата не разрежда мотора д14а4 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото D16Z6 и D14A4 са с един и същ обем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
щом е така,защо тогава д16з6 главата не разрежда мотора д14а4 ?
Защото D16Z6 и D14A4 са с един и същ обем.
:D;) ;) Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом е така,защо тогава д16з6 главата не разрежда мотора д14а4 ?
Защото D16Z6 и D14A4 са с един и същ обем.
:honda:;):bg:
Taка де... имах предвид горивните камери. По-горе го бях писал, тука пропуснах.Така наистина изглежда безсмислено... ;)Офффф грешния профил SRY :punk:Keel Редактирано от kalitarka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една идея ми хрумна тея дни порових из форума ,но не можах да открия това което ме интересува................ Мислех си ако на д14тата сменя блока с такъв от д15б7 или б2 ще има ли тази така нужна по висока степен на сгъстяване,и има ли излишни осложнения по тая процедура смисал смяна на инсталации препасванки някакви????? и най важния въпрос Какъв ще е ефекта от тая работа?..........................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...