Jump to content
lelemale13

Щом малко загрее оборотите започват да "плават" и гасне

Recommended Posts

Малко след като я запаля и поработи оборотите почват да "плават" рязко нагоре надолу и накрая изгасва на газ не го прави и с стария компютър също, до скоро беше D15B1 сега е D15B2 преди доста време не го правеше но се налагаше да врътна делкото за да работи P04(този компютър е от д15б2 след 91) нормално. преди не много време пробвах пак и беше почнало и преди да сменя разпределителния вал и след като го смених.Регулатора на налягането на горивото си е стария от B1 дали не е от това. Ако скоро е палена след няколко секунди(3-5s) почва да играя оборотите и гасне. Или нещо от дюзата да не е.Като смених всички работи за да стане B2 делкото не се пипа нали.Пробвах да извадя ламбда сондата но с нея и без нея никаква разлика

Редактирано от Ioan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не отговори и аз викнах неволята: беше от TPS-а който бях базикал(чистил). Някой нямали да ми каже дали трябва да въртя делкото като D15B1 стана D15B2. Докато загрява(а и след това) оборотите играят по малко но не знам дали ще се отърва някога от тази болест, така и така карам на газ може би с по добър бензин 100 октана поне в него има повече бензин и по малко боклуци

Редактирано от Ioan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не пишеш много свързано! Оборотите могат да ти играят и от лош вакуум...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да търсих от някъде да губи вакум но единствено май имам проблеми с спирачките вече няколко пъти изпускат като ги държа и веднъж потъна педала но май не може от там да губи вакум. Подозирам делкото и палеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...