Jump to content
Guest d15b2

какво мислие за това

Recommended Posts

Guest d15b2

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

какво мислите за стикерите на тези коли? мисля и аз да си направя нещо подобно на колата, но естествено първо ще започна с гумите, джантите такива неща. Лично мен ме кефят, но ако са сложени на кола която си е сус фабри4ните гуми и тасове, изглежда доста.... как да кажа.

е кажете вие какво мислите де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Integra е МНОГО ЯКА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Много як аватар :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

БРАТЛЕ ВАОБЩЕ НЯМА КВО ДА ГО МИСЛИШ. ФАНИ СИ НАПРАВИ ЕДИН ТЕГЪВ ТУНИНГ НА КОЛИЦАТА И ПОСЛЕ ТОЛКОВА ЩЕ И СЕ КЕФИШ-А ПЪК И ДО КОЛКОТО ВИДЯХ КАРАШ СИВИК, А ТЕ ПЪК СПЕЦИАЛНО ТОЛКОВА НОСЯТ НА ТУНИНГ :starwars: -НЕ Е ИСТИНА. САМОЧЕ ПО ДОБРЕ АКО МОЖЕШ СИ САБЕРИ ПОВЕЧКО ПАРИ И Я РАЗКРАСИ НАПРАВО ЦЯЛАТА-ЩОТО КАТО Я ПРАВИШ МАЛКО ПО МАЛКО ПО НЕ СЕ УСЕЩА РАЗЛИКАТА :starwars: . УСПЕХ :plane:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

БРАТЛЕ ВАОБЩЕ НЯМА КВО ДА ГО МИСЛИШ. ФАНИ СИ НАПРАВИ ЕДИН ТЕГЪВ ТУНИНГ НА КОЛИЦАТА И ПОСЛЕ ТОЛКОВА ЩЕ И СЕ КЕФИШ-А ПЪК И ДО КОЛКОТО ВИДЯХ КАРАШ СИВИК, А ТЕ ПЪК СПЕЦИАЛНО ТОЛКОВА НОСЯТ НА ТУНИНГ :starwars: -НЕ Е ИСТИНА. САМОЧЕ ПО ДОБРЕ АКО МОЖЕШ СИ САБЕРИ ПОВЕЧКО ПАРИ И Я РАЗКРАСИ НАПРАВО ЦЯЛАТА-ЩОТО КАТО Я ПРАВИШ МАЛКО ПО МАЛКО ПО НЕ СЕ УСЕЩА РАЗЛИКАТА :starwars: . УСПЕХ :plane:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

да прав си ама трудна работа много триабва да се събират :plane: ще трябва май едно по едно нещата:plane:за сега съм си купил педали и воланследват гуму, джанти и топка за скорости:plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

 

тези винили така се казват тези лепенки са доста хубави но 4енгетата май 6ти правят проблеми за тях ина4е по тининг магазините ги има и трябва майстор да ти ги слага:starwars::plane::starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

тези винили така се казват тези лепенки са доста хубави но 4енгетата май 6ти правят проблеми за тях

Много си прав, като си търсят за какво да се заядат да изкарат някой лев, ще се заядат като едното нищо!Казват ти, че трябва да е описан като допълнителен цвят на колата. Обаче в КАТ не искат да ти регистрират допълнителен цвят, ако е на лепенка - пълна простотия! Мен ме плашиха, че щели да ми спират колата от движение - оказа се, че нямат такова право. Но пича си ми прибра талона, какво да се бием ли ?!? Дадох му 4лв да се почерпи, е...л съм го в д...лия г...з

САМОЧЕ ПО ДОБРЕ АКО МОЖЕШ СИ САБЕРИ ПОВЕЧКО ПАРИ И Я РАЗКРАСИ НАПРАВО ЦЯЛАТА-ЩОТО КАТО Я ПРАВИШ МАЛКО ПО МАЛКО ПО НЕ СЕ УСЕЩА РАЗЛИКАТА

А според мен е по-яко да си я правиш стъпка по стъпка, и да се кефиш на резултата, по-дълго време ще се кефиш, отколкото изведнъж да седнеш в друга кола. Въпреки че по твоят начин можеш по-точно да ги напаснеш да си прилягат тунингите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Стига бре тука на снимката ти виждам нешо като огън но не мога да го вида добре Та изкаш да кажеш че за това ти прават проблем ??? :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Стига бре тука на снимката ти виждам нешо като огън но не мога да го вида добре Та изкаш да кажеш че за това ти прават проблем ??? :starwars:

Да...Дори за малка лепенка на джамовете на задните врати щи направат проблем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Ами то излиза че и за стикерчето ще ми направят проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Да ти кажа едва ли е така прочети закона може да си промениш мнението! А както казва Кудос за стикерчето излиза че и него не може да си сложи!???????А и между другото ако на задните джамове ти правеха проблем за малка лепенка нямаха да дават изобщо да се слага фолио на тях! а то се слага и е позволено.

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Е като отвориш закона ще излезе че може да си затъмниш прозорците на задните врати, но надпис там не можеш да си сложиш! :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Е като отвориш закона ще излезе че може да си затъмниш прозорците на задните врати, но надпис там не можеш да си сложиш! :starwars:

А някъде да пише, че не мога да имам лепенки на вратите? Щото аз го прочетох от-до, и нищо не намерих, поне нищо, за което ченгето да се заяде. Иначе за регистрация, или годишен технически преглед - да. Но не и за ченгето на пътя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...