Jump to content
Street-warrioR

БАУМАКС - Кой ще ходи?

Recommended Posts

То па тея бмвта както почнаха "да се пускат" беше големо шоу... тоя жълтия таралясник неможеше да завърти гумите на место... смятай!Ние после се преместихме на Бояна ама там много духаше, и си тръгнахме рано 11:30...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха верно жълтото подобие на бмв дето някой каза че му прилича на пежо 406 отзад Публикувано изображение с монтанската регистрация.... само ми хареса как си го е направил да му свети отпред и да се виждат перките за охлаждането

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха това жълтото бмв излиза заводско от илиянци.. !!! !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова хората са открили начин плащаш си на охраната на Божура и си даваш по цел ден гас само 10лв на кола ;) там на никой не се пречи ;)

Тва легално ли е?! :blink: То ако е така, става, но трябва да се направи организация, за да има хора за гонки! :huh:
Не в смисъл, че няма организирано мероприятие с проограма както си беше едно време сега отиваш даваш на охраната 10 лв, и си правиш кефа едно е лошото там, че ако решиш да пробаш колата там все идват доста силни коли от порядака на Астрата на Точковащия да речем и коли над 200 коня на колела ;) Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо темата замря няма ли гонки нещо вече на Баумакса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно май няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха - то май само аз поддържах темата активна! :ph34r: Но вече нямам с какво даходя там и не знам, какво се случва! Пък и никой нищо не пише! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля тая седмица да отскоча все пак в събота се правят седмични сбирки на Е30 така, че ако не съм на бачкане, че докараме дрифтаджийката до Баумакса :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли актуална информация, дали се събират хора на Баумакса, петък и събота? :huh: Оново съм мобилен и ми се ще да мина ако има нещо интересно! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така!!! Времето е хубаво, айде довечера да се фанем за ръчичка повечко хондаджии и да са завлечем на Бумакса! И никой друг да няма, ако се съберем 3-4 Хонди пак ще е добре!!! :rolleyes: Аз съм там с един сребрист Сивик 4ген хеч! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ударих прелюда и сега е в сервиза,не ме броите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да уточня: довечера към 20.30ч ще сме на ОМВто на ул. 202 и след това ще идем до Баумакса! Вече се сбрахме няколко човека! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвай! Всичко е уточнено! 20.30ч на ул. 202 и после в зависимост от обстановката сигурно и към Баумакс ще идем!Ти ще минеш сигурно покрай Баумакса и тъкмо ще видиш има ли хора, за да знаем, какво да правим после! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ако идвам ще е на Баумакс само :) Ако имаш някъв глобулски номер, ми пиши като съм там да се чуеме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата на ул. 202 беше екстра! :) Имаше хора, събрахме се няколко Хондаджии /доста случайно при тва/ :D Имаше и сеир, имаше и гонки тук таме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да ходя с Е30-тия номер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали ще има някои с б16-ка да се замеря с дългите скорости

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано стане нещо че обикновено БАУ МАКС е слаба ракия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица като ходих си имаше хора. Даже се сабраха да набият и един бакшиш Публикувано изображение Мисля тази седмица пак да ходя Публикувано изображение

едит: става въпрос за 202-ра сега видях че говорехте за баумакса

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше ли нещо интересно аз пропуснах, че имах спешна работа

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...