Jump to content
Street-warrioR

БАУМАКС - Кой ще ходи?

Recommended Posts

Снощи на Баумакса имало ли е нещо,минах в 21.20 мин. и само един колега се разправяше с господата полицаи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме колега бяхме ама те ни изгониха и после на бояна.Поздрави на РОСИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска пак на 202-ра и после на бояна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От надлез надежда на кръговото правиш десен за орландовци и само на доло към теца,и ще видиш ОМВ.8и30 там. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на Баумакса имало ли е нещо,минах в 21.20 мин. и само един колега се разправяше с господата полицаи

Дааааа писаха ми актове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздра ви на колегите които бяха днес на 202-ра и след това на бояна.Колега :) :) :lol::blink: пред машината стана голямо шоу.Мисля че 202-ра ще запомни тези хонди тази вечер :lol::D :D :D Ако искаш пиши утре да ти пратя снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали те би някои тая вечер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше никой който да го бие!Лексус, Еклипс (стария) Вектра, Клио, абе всичко под ножа :) вие след като си тръгнахте някой пусна информацията, че си счупил скоростите?Верно ли е тва или злите езици ги чешат само?Edit:Снимки малко по-късно както и клипове

Редактирано от VoDo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой да е счупил скорости

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха не колега отидох на бояна, и возих един фен на дръгела нищо мо няма :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Марто (миналата седмица където бяхме на ОМВ на Рожен :D ) не къдравия другия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):D:P колега ако искаш към 4и нещо ела на илиянци аз мисля да ходя малко..... Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

довечера ще раздавате ли газ на баумакса момчета ? че ми стана интересно да видя на колегата дроги как му върви колата евала тероризирайте ги яко хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сигорен съм че невърви колкото твоята,но бръмчи да ги дразни :):lol:

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е пълен мъртвец :) нареждай ги здраво там нека припадат от хонди :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе твоята не е точно мъртвец ама.... :lol: да има повече наказани от хонда независимо колко върви, да има за какво да си говорят после :D Този петък пак. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра вечер е била само едно не ми харесва на 202-ра много е хлъзгаво аз на Е30та като набих гаста и след 2ра почна да се несе настрани яко не е за старт незнам как тръгвате там ама аз немога :) както и да е петък тоя кадето идва сме там с двете обещани корси за колегата Дроги фен надявам се да ги накажеш :lol: нищо, че и аз съм помагал за подсилването на едната но си оставам хондист :D

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Снимано е с HTC Wildfire ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ще имали някои на 202-ра? Аз 20:30ч съм там. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как правите стартове там бе хораадски лъзгава настилка до трета стойш на място едвали не :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска някой някъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде елате на баумакса бе момчета да погледам малко стартове с хонди :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен ти няма ли да вземеш участие айде, че момъка с корсата е навит най много с твойта хонда да се пусне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя месец няма да взимам участия по-натам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях там ама дойдоха полицаите и си тръгнахме към 21 часа ако не се лъжа.Видях само един сивик 5 ген купе и един 6 ген хеч и БМВ-то на колегата west bam доста красиви коли имате :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

West bam с твоя приател с е30-ка дето мерихме звук снощи правих ме стартове.Ти нали щеше да идваш се те няма или нещо несе обаждаш :cool: С бмв-то се пускахме от 3-та (80км) на летящ.Мога да кажа че 1 на 1 а е30-та е 2.8 ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сивия хеч 6г снощи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях там ама дойдоха полицаите и си тръгнахме към 21 часа ако не се лъжа.Видях само един сивик 5 ген купе и един 6 ген хеч и БМВ-то на колегата west bam доста красиви коли имате ;)

Аз бях с купето, защо не се обади :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми беше ме срам :cool:.Преди около 30 мин се пусна едно Пежо със един Хюндай и една патрулка от насрещното направи обратен, тръгна след тях та тогава реших да си ходя и аз.На светофара гледам пишеха акт на момчето със Хюндая ;) ,а Пежото го нямаше явно е избагял от куките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW-то в момента е разглобено за пореден път, ще се прави оптично М-пакета е в нас и трябва да се пръсне имам много работа, обещал съм ти Дроги, че щи докарам едни 2 корси за тестове като гледам може петък ако си навит този кадето иде да го измислим нещо :cool: Колега факелче не е била мойта Е30ка защото е подготвена за пръскане и не може да се кара сега ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тия куки прекалено много взеха да пречат! ;) Няма ли каде да се ходи и тия да не довтасват на момента! Че ми писна да бия по 30км път отиване/връщане за по 30мин! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова хората са открили начин плащаш си на охраната на Божура и си даваш по цел ден гас само 10лв на кола ;) там на никой не се пречи :cool:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова хората са открили начин плащаш си на охраната на Божура и си даваш по цел ден гас само 10лв на кола :wub: там на никой не се пречи :wub:

Тва легално ли е?! ;) То ако е така, става, но трябва да се направи организация, за да има хора за гонки! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пфу.. таман се насабраха хора, бмв-тата почнаха да се пускат и веднага дойдоха полицаите... Публикувано изображение

между другото някой да знае нещо за синята или черна е30-ка комби с червен капак Публикувано изображение много добре се върти тая количка особено като набие 2ра Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...