Jump to content
Newbie

Питане относно 6-та ген хеч (d14a3)

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 2-3 дена все ме гложди да питам как стои въпроса с климатика.От накои теми и постове във форума съм останал с впечатление, че самата кола си има поставка за компресор тръби и всичко и монтажа бил лесен.Но все пак никои това не ми го е казал категорично и искам да си направя един вид списък с нужните части :thumbs1: ще съм безкрайно благодарен ако някой се отзове да помогне :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

монтажа отнема 1-2 часа присъствал съм на слагане на климатик на този модел сваля се само жабката,пробиват се едни дупки ако нямаш да се закачи радиатора,слага се компресора тръбите и готово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм силно заинтересуван относно поставянето на климатик на моята д14а4. На тези Д14-ки всички климатици от 6-та серия ли стават, стават ли климатици от англичанки, или само от японки и на каква цена вървят по моргите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ви трябва компресор със стойкатарадиатор със перката тръбите и вътрешното тяло релетата за включване на компресора и перката и АЦ диодаинсталациката с буксите за перката ,дехидратора и за компресора тя е е дълга около 20 см тя е на отделна букса и се закачва допълнително към колатамонтажа става за около 40 мин. ако знаете какво се прави , сваля се само жабката , акомулатора със стойката и пластмасовата кутия преди въздушния филтър най добре е когато си намерите климатик да е все още на колата за да си го свалите вие за да си вземете всички болтове за закрепване и монтаж ---- след това ще ви е по ясно кое къде минава и къде се включва УСПЕХ НЯМА НИщО СЛОЖНО------------------------------------------------------поне за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума се продаваха няколко комплекта климатици от 6ген. Ако имате всичко налично + инсртрументи и умения и знаете какво правите - работата е за около 4-5 часа за сам човек работещ спокойно. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

500лв ми взеха с монтажа след това смених филтър дехидратор -70лв лагер на ролката (повечето като стоят без да се използват се разскърцват)-40лв филтър към купето - 35лв и зареждане -40лв общо ми излезе към 700лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...