Jump to content
BENJI_CRX

прекасвач на 3500 об.

Recommended Posts

Проблема е следния, след като се стартира колата и оборотите паднат на около 1000 все едно нещо бута оборотите на 800 за секунда и в това време светва чека, след това като се подаде газ, може да се форсира до 3500об.. Ако не се позволи след стартирането на двигателя да паднат оборотите няма проблеми колата си се форсира нормално.Та това ми е въпроса, ако някой е запознат с това и има някакви предложения да пише.колата е д15б2 в сивик 4ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега а като светне чека коя грешка показва?Огледай датчика който следи за горна мъртва точка.Не знам на 4г.но на 5г.е в делкото.Упех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е на бензин, а до колкото грешката е или 47 или 48 не помня с точност.А каде се намира тоя датчик??? явно не е в делкото защото е само с два датчика, не е като при 5та ген. с 3.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тя и 5 ген е с два ;) намират се в делкото. Ама все пак да разбереш къде е проблема трябва да видиш с точност коя е грешкат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си връзките в делкото. Кабели, клеми. При мен имаше едно подобно явление и се оказа недобра връзка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...