Jump to content
aikanaro

Тапицерия на вратите

Recommended Posts

Здравейте!И на четирите врати ми се е разлепила тапицерията, коя по-малко, коя повече. Та въпроса ми е какво лепило да си взема да ги залепя?Сивик англичанка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с лепило не вярвам да стане, поне мойте не станаха. Препоръчвам претапициране или отстраняване на плата и боядисване със спрей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,пробвай с лепило "бизон''-универсал .Не мирише и лесно се разнася по кората ,защото не е много гъсто.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел пробвал съм на старата ми кола да ги лепя секви мазила пробвах и нищо не стана е може и аз да съм си некадърен. По добре отиди на сточна гара има тапицери я ти вземат 30лв(на врата)я не,става за 30 мин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да я махнеш отдолу е пак кожа само, че черна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега шише коресилин .сваляш кората от вратата .разглабяш я и я почваш с вълнен парцал и кореселина и става екстра ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега. стария плат трудно ще го залепиш, трябва нов. ако искаш да се мъчиш сам по пътя за панчерево търсиш хотел галант- там има магазин за автодамаски и лепила. лепилото е кармификс.аз ползвам такова.но като съвет от мен по-добре иди на тапицер да ти я направят както трябва. другия вариант махаш плата чистиш с коресилин и си остава кожа оттдолу която е като останалата част на кората, ако е модела хонда за който се сещам. само че леко с коресилина че може да я прецакаш. ако искаш друг съвет пиши на л.с. да не правим реклама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...