Jump to content
W-POWERRRRR

D15 суап към D16 +++

Recommended Posts

Ето и малко предистория:

 

малко след нова година,след 4-5 неуспешни опита да се регистрирам{R-тата в ника ми го показват :lol: },най-накрая успях.

и кат се почна едно ровене....гледах да не задавам глупави въпроси и повече четях.изненадах се колко фенове на марката има.имам колата от доста по рано,но не ми се беше налагало да влизам във форума.всички знаем,че повечето се регистрират по необходимост.аз обаче не бях от тях.ей така от нямане кво да правав,зех че се логнах.и така,лека полека взех да се ослушвам за двигател.това стана след като прочетох проекта на Демон.много ми хареса какво е направил човека.после видях на Калоян с Д13 ката и си викам"аааааа,почвам и аз".по принцип си падам по изчистените линии и много ми хареса JDM-стила,който до тогава не го бях чул даже.

в главата ми се завъртя идея как искам да изглежда колата и почнах да поръчвам наляво- надясно :lol:

 

първо се сдобих с този подлакътник

Публикувано изображение

 

после доста неща наведнъж

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е прекрасно ..евала...ма ако беше чел толкоз, колкото казваш ,трябваше да знаеш ,че подобна тема не е за тоя раздел...,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д16+++ тея плюсове колко коня са :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не е казал,че плюсовете са коне,а темата не е в раздела за спорт и тунинг защото още нищо не съм правил по колата :lol:

тва за най любопитните,а сега да продължа с покупките

 

Публикувано изображение

алармата е с опция за запалване на двигатела от дистанционното(да видим кой ще е слага само)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

малко инфо за гумите;Гумата съдържа микро капсули с вакуум, които буквално изсмукват шума от пътя. Капсулите също така способстват за отличното поведение, стабилност и здравина на шарката.

 

и накрая дойде и това

Публикувано изображение

ето от този калпазан

Публикувано изображение

като цвят съм избрал ето това

Публикувано изображение

само да кажа,че всичко съм го взел още април,а нищо не съм видял още :lol: .нещата си ме чакат в бг.това зася колеги.надявам се,че ви харесва кво съм намислил.като си иде всичко по местото ще има още снимки кво се е получило

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Z9 :lol: Успех!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, значи и аз имам пръст косвено в тая работа. Успех ти желая, гледам си мераклия. Добри части си събрал. Да стане бързо и много безаварийни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен тези неща които си вписал си забравил май и стрът баровете задната броня поставката за чаши ,една топка подарък,като прибавя към тях и койловърите,липа ,гърнето ,резонатора и алармата колата ти ще стане много яка.ПП: Емо джантите купи ли ги тез от снимката ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и накрая дойде и това

Публикувано изображение

ето от този калпазан

Публикувано изображение

Хахаха :) Брато , направо ме уби :D

 

Направил си ми представяне като за наградите ОСКАР :):tooth::tooth:

 

 

А сега по темата,

след толкова колебания в стил "To be or not to be.." се спря, мисля ,на най правилния за теб вариан.

 

Знаеш, че сме от една порода и вървим по един и същи път,

така че, ще помагам с каквото мога и когато мога ... пък живот и здраве ще ги сборим на финалната права :P:D

 

Давай все така нагоре и напред :afro::):)

Follow your dreams, buddy!!!

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проектчето е интересно давай да видим какво ще стане по натам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен е интересно,хах още не знам кво съм купилесно голямо мерси на Ачо и Иво,дето ме тарпът от пролетта.споко момци,ще ви досаждам още.напоследък чета,че едва ли не д16 върви колкото д15 и да не очаквам много.та май ще се завърти някой спортен вал в комбинация с ролчица.само да ми влезе в коша моторя и ако ме опъват разни опели....малеееееееееееееее не ми се мисли

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък чета,че едва ли не д16 върви колкото д15 и да не очаквам много.

Ако си го поставиш за цел ще намериш негативни мнения за всяко твое действие тук във форума - за избор на двигател, за това, че той не става и е лишен от смисъл като концепция, за тип купе, за това какво си сложил на масата вечерта... Свиква се :lol: Отсявай негативното и се наслаждавай, а ако разбира се има кой да помага със съвети, и ги дава на добра воля с положителна цел и... без виртуална храна - още по добре :P

Според разни налагани твърдения и мнения, то тук удачната ти замяна би била от D15 към D13, D14, или пак с настоящия мотор :P

 

 

п.п. знаех си, че от някъде ми е познато "лицето" от снимката (калпазана) :P

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...