Jump to content

Recommended Posts

колеги въпроса ми е следния карам сивик англичанка 75 кс без клима.двоумя се да и слагам ли климатик.как ще и се отрази поставянето на такъв смисъл на мощноста на автомобила(не че е много мощна де).някои колега ако има такава с клима да сподели или ако не точно такава някояй с 75 кс и клима.ще качили много разхода при нормално каране.с една дума има ли смисъл или да сменям колата направо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с абсолютно същия двигател, но с манипулацията от горния линк. Няма проблеми с климатика.Разбира се, ако ми престои по-екстремно изпреварване го спирам, но е имало и случаи и да забравя и пак става. В други случаи не ми пречи, макар, че се усеща все пак.Повишаване на разхода и да има е несъществено, а обикновено го следя.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и моята беше без клима но и сложих и не съжялявам много лесно се слага за 1 час относно вървежа ще те спъва малко но ако смениш гарнитурата и боднеш един всмукател от д16з6 почти няма да усетиш разлика както е при мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Д14А7, 75 к.с. и с климатик на сивика - така съм я купил. Понеже карам почти изцяло градско, разхода на гориво се покачва. Точни цифри не мога да ти кажа, поради факта че не го отчитам точно, а и всички тия теми с кой колко харчи са ми много безинтересни и винаги водят до някакъв спор или безсмислени нападки и базици. И колата си се спъва, това е самата истина. Слабичък си е двигателя и това е, но когато я взимах моята Хонда, нямаше грам избор на такива коли, камо ли на двигатели. Успех с начинанието :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с англичанка 114 коня и се усеща доста тоя климатик. При нормални каране се търпи, но ако се напълни колата с 4 човека, ако се изпреварва или пък се изкачва баир дори и да е лек тогава вече става много зле. Но пък на разхода не се усеща много и климатика си е просто необходимост !Същност карах и англичанка 1.8 170 коня, т.е. най-мощния двигател за англичанката и като пуснах климатика пак заиграха оборотите :)

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...