Jump to content
venkYYY

Важна тема в купува/продава

Recommended Posts

Предлагам да се направи една важна тема в раздел купува/продава : Всеки да пише какво е закупил от форума от колегите и дали е доволен или не :lol: Да се направи и анкета в която да са включени и най-големите търговци във форума . Какво ще кажете за идеята, според мен си я бива, искам така да се направи, за да се предотврътят покупки на менталиви части и т.н. и да се казва кой от кой е недоволен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

В радел технически въпроси и в целия подфорум Обяви и пазар за всяка тема има рейтинг. Ползвайте го. Това са ония звездички горе вдясно на първото мнение на темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В радел технически въпроси и в целия подфорум Обяви и пазар за всяка тема има рейтинг. Ползвайте го. Това са ония звездички горе вдясно на първото мнение на темата.

Идеята ми е не да се гласува на отделни теми, а да се направи една тема и всеки да пише какво е закупил от някой от форума и дали е доволен или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане !!! ,ще изкара три дена ,после ще стане хранилка , е после ще я заключат !!! .Сигурен на сто процента .Правени са опити ама манталитета ни е такъв !!! ,прекрасен .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

 

Поглеждайки темите на даден потребител се получава същото рейтинг в комерисалният раздел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де то пак става, но рядко някой ще тръгне да търси темите на потребитела в купува/продава ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, предлагал съм го това, но без резултат.На много хора няма да им харесва, ще пишат до модераторите "Абе я ми свърши една услуга, нали сме авери, изтрий мнението на еди-кой-си, че ми носи лоша слава"... следователно това е повече работа за хора, които не работят като модератори на заплата и нямат точно определени длъжности, които да вършат > нека ползваме лесния за манипулиране рейтинг.В чуждите форуми, в които членувам, всеки рейтинг трябва да бъде обоснован с няколко изречения. Ако това можеше да стане, ще е супер. Но не може, защото сме къръци и точно нашия форум е бъгнат и не може да му се инсталират плъгини. ;)Тази тема, според мен, би била своеобразната "агенция за защита на потребителя", където всеки може да се оплаче или да изрази положително мнение. Би било хубаво да се учим от по-големите институции, не е срамно... ;)Друга тема, която бях предложил е такава, в която всеки да пише цената, на която е взел част - двигател, кора за багажник, полуоска и т.н. от моргите и търговците от форума. Да има точен стереотип, по който да се изписва всяко мнение /дата, цена, количество, състояние, полза и др./. Така всеки ще попълва точна информация, а всяка допълнителна и излишна - ще се трие директно цялото мнение от модераторите. Целта е да се унифицират цените, което е прекрасен вид на съвършена конкуренция, създаване на един вид картелно конролиране на цените. Няма да има възможност за брутална спекулация /понеже така си решил, да пуснеш калник вместо на 70лв. на 270лв./. Естествено, всеки е свободен да си пише собствена цена, но така поне ще има стойност за тези, които искат да продават на фенове и без идея за нагушване. ;) Между другото, тази идея я пускам за втори път вече... пА ще е като кервана и кучетата ама ней се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята идея колега хич не е лоша, защото аз като съм ходил по морги .. тези които определят цените казват каквото им дойде в главата :D Иначе вярно има да е бъгавичак форума, но на мен не ми прави кой знае какво значение защото чета с интерес :D а относно "Търсачката" няма да е лошо поне нея да оправят, че е много зле работата там :D Иначе направи ли се такава тема дето предлагам(което ще е много хубаво)дано няма такива неща дето казваш ти

На много хора няма да им харесва, ще пишат до модераторите "Абе я ми свърши една услуга, нали сме авери, изтрий мнението на еди-кой-си, че ми носи лоша слава"... следователно това е повече работа за хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се отказах да давам идей и предложения, да докладвам за теми и т.н. Дано вие и фенабг пожънете по-голям успех от мен.Моят успех се изчислява в проценти 10% Worn :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

а относно "Търсачката" няма да е лошо поне нея да оправят, че е много зле работата там

За търсачката няма да е лошо потребителите да пишат грамотно. Търсачката си работи. Опитай да търсиш 6енкел, амортисор(и) и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи............ама друг път. Ако някой знае как да се сложи свястна търсачка, по-добре да даде предложение - това си е пълна боза!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За търсачката няма да е лошо потребителите да пишат грамотно. Търсачката си работи. Опитай да търсиш 6енкел, амортисор(и) и тн.

Красене търсачката лови ли заглавията на темите или само мненията в тях?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лови мушмули ;) , заглавията не.П.п за какво те наказа бе френд ;)п.п спокойно всичко ще се оправи някога, гарантирам на сто процента .Това дали ще пишем или дали ще има бензин за хондрелите :lol: ................ е друго :lol: .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.п за какво те наказа бе френд :lol:

За това, че все не се сдържам да пиша в теми като тази :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе и кво написа ?

 

 

Са ше го видят и ша го изтрият ма ми е мноо интересно ............... Това е преди малко в търговския :lol: Верно има нужда ,ама ...

 

 

!!!!ka_lsd)-->
Цитат(!!!!ka_lsd @ Aug 1 2010, 07:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Компресора за климатика - продаден

Обаче се оказа пълен боклук,дано двигателя не като компресора,жалко за форума,измамник :lol: Който купува да си има едно на ум

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Публикувано изображение

 

Тук има опция къде да търси дали в заглавието или в мнението, как да ги покаже като мнение или като теми, дали да ги подреди възходящо или низходящо от коя дата и в кой раздел или във целия форум.

 

Това е линка към разширените опции на търсачката. Той работи от началната страница на форума. Ползвайте я работи, но все пак тя не оправя правописните греши. 6енкел<>шенкел и амортисиор<>амортесьор и прОжина<>пружина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амортисиор<>амортесьор и прОжина<>пружина.

Красене, всички ги виждаме и ползваме тези опции, но когато тръгнеш да търсиш нещо из форума, наистина се оказваш в небрано лозе. Ама ти като си я харесваш търсачката - нека си стои, въпреки че от години хората се оплакват от нея. :)

Апропо, когато се налага да даваме конкретни примери за правопис на "невежите", нека бъдем точни за да се различаваме от тях - амортисиор<>амортесьор<>амортИсьор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвайте я работи, но все пак тя не оправя правописните греши.

Еми мен не работи и т'ва си е. Исках да прегледам старите теми за виртуалния туниг, написах само "тунинг" в търсачката и цъкам да дири само в заглавията, но не ми ги намери. Влязох в "Общите дискусии" да видя как е написано, дане би да е на англииски, но си точно така "тунинг", а търсачката не ги намери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EEEEE онооо бива офф бива спам ама тава ваШто на нищо не прелича, те тая тема беше алалем за друго ....

 

 

Предлагам да се направи една важна тема в раздел купува/продава : Всеки да пише какво е закупил от форума от колегите и дали е доволен или не Да се направи и анкета в която да са включени ........ и тн...

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори фен :D

Айде тогава да цъкна един пост по темата.

Купих си тениски на Хонда фан клуб от тука http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=39545 и съм много доволен, много са яки тениските и като ги олечем с жената и яко ни заглеждат хората.

 

П.П. абе айде ако някой може да ми пише ЛС как на линка дето го написах да пише тук (както Ал "А дали не работи?")

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе айде ако някой може да ми пише ЛС как на линка дето го написах да пише тук

Мерси на всички, който ми писаха ЛС. Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора направо се самозабравят..14 кинта за шапка...и за да не съм голословен ...същата шапка със същите щампи...9 пари..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за....Трябва да има такава тема в раздела продава части и аксесоари за да няма скрито покрито.Тогава и самите търговци ще проверяват каква стока продават а не като капарираш нещо да те уверяват че то е в перфектно състояние а когато го доставят се оказва че е рухнало.После следват оправдания от сорта:ти не си си купил нов двигател,или каквото и да било.Неможе само да се надяваме на това че сме съфорумци и не бихме се лъгали един друг,все пак сме българи(ВУЛГАРИ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се направи една важна тема в раздел купува/продава : Всеки да пише какво е закупил от форума от колегите и дали е доволен или не ;) Да се направи и анкета в която да са включени и най-големите търговци във форума . Какво ще кажете за идеята, според мен си я бива, искам така да се направи, за да се предотврътят покупки на менталиви части и т.н. и да се казва кой от кой е недоволен :P

това е добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...