Jump to content
aikanaro

Сивика загрява

Recommended Posts

Здравейте, пичове!Карам Сивик англичанка 95' D16Y3 и ми се появи следният проблем:На връщане от морето като спрях и гледам - като работи на място загрява, датчикът достига почти двойно от нормалната температура, при която работи по принцип. Изгасих я, изчаках да поизстине, тръгнах пак - работи си нормално. Спирам на светофар - почва да загрява, тръгвам и докато сложа 5та се охлажда...Има си антифриз, не видях да има течове. Включва се перката. Не разбирам много от коли, така че ако може да ме носичите какъв би могъл да е проблема и къде могат да го решат :lol:Благодаря, предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега при мен се започна от смяна на капачка през смяна на термостат и познай оказа се радиатор.Запушил се да му го на.... Смених го и всичко се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бладодаря ви за помощта, за сега още не съм се заел с оправянето на проблема. Вчера и оня ден я карах лекичко колата и си беше всичко нормално. Все пак мисля да започна с капачката на радиатора и термостата, пък ако няма ефект ще се кара към сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега...колата ти загрява когато нямаш поток въздух от движението на колата...тоест когато си на место. Подготви се психически за радиатор. Няма нищо страшно, моят го сменях предният месец. Нов струва 100-110лв. + 25лв. за нов антифриз. Сменя се за 5 мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...