Jump to content
ajax6

разход на прелюд 5 ген

Recommended Posts

обръщам се само към хората който имат такъв и са го засичали правилно колко гори градско и извънградско(не със скорост 80-90 а нормално каране 120-140) ако има някой и автоматик да пише интересува ме 2.0л и 2.2 вти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия разходи ...оляхте се във всяка тема се пише и се спори за разход..и сега се надаш някой да ти каже ,че гори 7 градско и 5 навън..еми толкова гори ...да не говорим ,че в търсачката има хиляда теми..и накрая не го ли разбрахте не е измислен още двулитров бензинов мотор ,който да гори под 11 литра в града......

Редактирано от акад.Едмундо
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз питам за реален разход до14-15 градско ли гори или повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градско със 120-140 ще прави 18-19 литра, поради честата смяна на предавки, скорости, използване на спирачки, и честите ускорения от нула, ама това надали е нормално каране. А извънградско естествено доста по-малко !!! Много странно зададен въпрос

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не видя ли че съм сложил скоби след извънградско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи засичали сме с приятел неговото 2,0. Градско 12, извънградско около 8, но не със 120-140, а със 100... но те нещата могат да са много относителни, и всеки ще ти даде различни данни. Има запазени и потдържани, има и занемарени двигатели, и много неправилни засичания на разхода !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи не е толкова голяма ламя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0 - градско, 10-12 според зависи кой град, извън от 7 на горе, според зависи как караш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те устройва разхода няма да я приемаш като "ламя". Разхода обаче няма нищо общо със 200 кг. по-леките Хонди, което знам, че се подразбира.

Според писаното във форума и не само 2,2 мотора дава сходен със 2,0 разход градско, и извънградско, но с умерена скорост. Ако се държи само във високите обороти напълно нормално е да изразходва много повече гориво, но там това е и целта.. Почти коренно различни мотори !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще знам 2,2 ВТИ 185 кс автомат типтроник как гори Англия-България с оЧаквано неикономиЧно каране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От три години карам прелюд ВВ9 Ф20А4, типтроник, и наблюденията ми за разхода след 25000 изминати километра са следните: градско 11-13,5-14/последното е зимата/, извънградско от 6,5/имаще мъгла и съм карал 60-80/до 10литра, при скорост 90-110 гори около 7,2-7,3, при 120-140 8-8,5, над 140 около 10/100, но при типтроника ако постоянно натискаш яко, понеже сам връща предавките, става страшно, изисква малко свикване за да икономисваш. Първите ми 2 резервоара си отидоха с разход около 20/100 градско, с педала на газта заварен до долу :) Колата е 1999г, взех я на реални 100200 километра, обслужена перфектно и в цветущо здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... как гори Англия-България...

Зависи по колко вурстчета ще изядете във Франкфурт... :P;):D п.п. теглото му е майката... :) Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро пак засичах моята извънградско - даде ми 6,5л това обаче е с леко старание :) По принцип около 7 с нормално каране и около 8-9 при 140-160км/ч :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...