Jump to content
plamoni

Ксенон

Recommended Posts

Колеги,доста съм озадъчен,купих си ксенон за прелюда но при мойте фарове има едни преходници м/у крушката и фасонката.Моля ако има колега с който е слагал ксенон на 5 генерация прелюд да сподели как е решил проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш да кажеш за пръстена който фиксира крушката да не се мърда и вибрира, а не иска да влезе през ксеноновата крушка понеже "дупето и" е по голямо, се разглобява шапката която защитава от заслепяване , мисля че е на 2 или 3 много малки болчета слагаш пръстена слагаш отново шапката на крушката и си готов !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм с такъв прелюд и съм слагал ксенон първо на оригиналните фарове, а сега и на лупите. Какви ти са ксеноновите лампи? Ако са Н1 си пасват без да се преправя нищо. Ако има някакви преходници сложени, значи някой преди това е решил да мине на други лампи. Тези, които свали какъв вид бяха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега трябват ти ксенон бази за Н1 ето как изглеждат (http://luxima.bg/index.php/XENON-BAZI-ZA-H1-TIP-1.html) имат си цепка да вкараш кабела наместваш крушката да легне на пъпките и после въртиш базите така че ушетата им да дойдат на скобата.Базата се върти свободно просто я наместваш и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз съм в грешка защото взех Н3 ксенон,въпроса е,че теянеща за който говоря не са преправяни ами са си фабрични и не занм дали ако взема Н1 ще има разлика.Ще се опитам в четъртък да ги наснимам за да разберете за какво говоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд 5 ген. фабрично е с лампи Н1, така че нормално Н3 да не пасва. Виж халогенната крушка, която си свалил- на нея си пише каква е и ксенона трябва да е със същите крушки, това при условие, че има монтирани преходници.

Редактирано от Prelude98

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...