Jump to content
gamencerista

Ръчната не лови ...

Recommended Posts

За да не ме захапете веднага просто исках я изпробвам, обаче останах учуден, дърпам я и нищо. Пробвах по склон на дръпната ръчна, колата не мърда с 20-30 км дърпам и си продължава, с 60-70 км направо дърпам и едвам се усеща забавяне.Откъде точно минава въжето че не съм я качвал на канал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наи лесния и елементарен начин е като си свалиш задния пепелник и под него ще видиш как се натяга...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с дискове на задните колела, ръчната в движение почти не лови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с дискове на задните колела, ръчната в движение почти не лови.

Колега, как ще обясниш факта, че на мен ми блокира задните колела при 55-60 км/ч тогава?И да не съм офф-топик: пробвай с натягане както ти казаха по-горе... Гледай да не пренатегнеш, обаче. Поне при мен разликата от перфектно работеща ръчна и пренатегната ръчна е по-малко от четвърт оборот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали има и накладки :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми при мен дори след смяна на накладки и разработване, при едно 50-60км/ч при дръпната ръчна, задницата само малко кляка. И поне колкото са ми казвали, поне при сивик е така. Някои да сподели на сивик и дискове отзад как е при него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам, аз на хетчбега когато ги смених хващаха адски добре. (барабанни) Трябва още при смяната на накладките да се настроят отвътре на барабана да са оптимално близо и след това да се регулират и от вътре (зад пепелника)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хваща добре, натегнах я с цял оборот и е чук. Мерси колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те барабаните си ловят перфектно, аз за дискове говорех :lol:Сега видях, че колегата е с купе и предполагам че е с барабани. Извинявам се за спам-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vex аз съм с купе и дискове от зад , апаратите са чисто нови , бутала гумички всичко + нови дискове и накладки . И я няма никаква .... при 50-60 все едно не я дърпаш а само кляка леко . С барабаните си палише джапанката ....Извинявам се че ще използвам темата на колегата , но както аз така и колегата vex явно искаме да разберем дали е нормално след swap на дискове от зад да губиш ръчната ? При хеч вти как е ?

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...