Jump to content
Guest gurumxx

Honda Accord 2.0TDI

Recommended Posts

Guest gurumxx

Какво ще кажете за този модел на Хонда...Научих че мотора не е производство на Хонда....и съм малко обезпокоен...Казаха ми че моторите са на Ровър...Споделете вашето мнение...Как се държи този автомобил...Как е като поддръжка...Става дума за кола 1996-1999г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Наистина е на роувър мотора и е доста добър. Според мен колата върви невероятно и гори много прилично, от 0 до 100 си ги прави за 11 секунди, 200 си вдига без проблем, 6 и нещо и разхода (не в София)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

има 20 теми по този въпрос вече!виж на Hronos мненията, всяко второ му е отговор на този въпрос ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Карай колата при Омбре на преглед и ако няма някакви драми или цигании,купувай без да се притесняваш.От това поколение дизели / TDI / мога да ти гарантирам че е един от най спoлучливите двигатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA LEGEND

Наистина е на роувър мотора и е доста добър. Според мен колата върви невероятно и гори много прилично, от 0 до 100 си ги прави за 11 секунди, 200 си вдига без проблем, 6 и нещо и разхода (не в София)

<{POST_SNAPBACK}>

Колега,всичко добре,ама 11 сек. 0-100км/ч. се изхвъряш доста.Реално 13 сек.. :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA LEGEND

Тука пише друго: www.zr.ru/catalog/dir/honda/accord/4489/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува за тоя модел, тъй като имам една оферта за точно такава кола... 97-ма 2.0 TDI...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува за тоя модел, тъй като имам една оферта за точно такава кола... 97-ма 2.0 TDI...

Абе не знам какво пишат, ама днеска с тая хонда направих 210 км/чПо равен път с доста дупки и колата се държеше доста добре.Съвсем скоро я купих, но съм страшно доволен от нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува за тоя модел, тъй като имам една оферта за точно такава кола... 97-ма 2.0 TDI...

Абе не знам какво пишат, ама днеска с тая хонда направих 210 км/чПо равен път с доста дупки и колата се държеше доста добре.Съвсем скоро я купих, но съм страшно доволен от нея
Здравей, wowfan, Здравейте и на тези, които карат Accord 2,0 TDi.Аз също. Търся, обаче, ръководството (книжката на автомобила) за експлоатация, но на английски. Нямам, искам да я копирам с/у заплащане, ако някой я има.Е-поща ми е nikolovi@trbg.net или elcontrol@spnet.net, Константин съм, тел. 0887421743, 8871366сл. и 9862623дом.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...