Jump to content
PA1234BA

Само за най-големите маняци :)

Recommended Posts

Влюбих се , като дете докато разглеждах "Автооказион" :P бяха само 2 crx-a в броя и си мечтаех как като порастна ще си купя :beer: Звучи тъпо ама успях и не бих се разделил с Рекси никога. Покарал съм и други марки , и като може би всеки тук търся спортния дух , натуралното удоволствие от шофирането, допада ми стегнатата возия , директното управление , абсолютният чар и индивидуалност. За спортните качества е излишно да го коментирам, а и несъм се докоснал все още до топ изпълненията обороудвани с VTEC. Харесвам всички модели просто ме грабват ,има неща които ти въздействат Хонда е едно от тях :P Незнам дали са над останалите и немога да изразя обективно мнение тъй като съм пристрастен , но съм доволен от избора си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от вафлите Кукуруку,ако си спомняте голямата награда беше Хода ЦРХ 1 ген,оттогава ми грабна окото.Първата ми кола беше Митсубиши Лансер,наследство от баща ми.Като го продадох си купих Сивик 4 ген.Същия като този от рекламата на вафлите ...е не беше ЦРХ,но отпред е същия

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеби най-много се повлиях от Fast and Furious - 3те черни сивика :beer:;):P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още когато за пръв път видях един Сивик хеч през далечната 2001 - ва година се влюбих и от тогава силата на мечтите е с мен. Понеже тогава бях едва на 12 си казах, че това е колата за мен... и сега САМО това е колата за мен. Хонда като цяло е кола с дух...като се кача в друга не ми е така готино, така удобно, така сигурно. Всеки един елемент в колата е направен с внимание, умисъл и много страст. :beer::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях пуснал подобна тема и има какво да се прочете.Жалко, че потъна, а си запълвах времето много приятно с нея.Ето е и темата: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7409&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път се влюбих в сивик 5-та хеч и CRX 2-ра,преди около 10-12год.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм нов запалянко на марката! Преди време бях хвърлил око на Civic 5gen, но в последствие един колега тук от форума (Wish), започна ми се мотае с неговата красавичка пред очите доста често и се зарибих може да се каже от него. Пък и имам др. познати с Civic, също много зарибяващи типове. Разбира се някои филми и компютърни игри доста са допринесли. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В горния пост невероятен клип настръхнах :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...