Jump to content
Данчо

Въпрос относно Лог Ина във форума

Recommended Posts

Здравейте.Не е важно, но все пак да попитам.Сложно ли е и много игра ли е да се коригира това, когато влизам от един и същ комп от различни места( от където получавам нет говоря) да се логвам винаги автоматично.Прави ми впечатление, че когато сменя интернета не се логвам автоматично.И би ми било интересно да ми кажете защо така се получава.Питам защото много пътувам и често сменям местата, от които влизам.Мерсип.п.Това не е претенция, просто ако е само някаква опция в администраторския панел, бих бил благодарен да се коригира.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам защото много пътувам и често сменям местата, от които влизам.

М даа .. не е лошо човек да сменя местата за "влизане" ! Сори Бай Спам .. ма ми доде изотвътре ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се и съмнявам в тебе баце ;) ;) :tooth::P винаги съм знаел, че твойто мръсно подсъзнание (МПС) не те е оставяло на мираа ся за влизането и излизането ако може някой да помогне :tooth::beer::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не може да стане това което искаш. И аз го имам проблема. Мисля че е базирано на cookies и в тях някакси се съдържа информация за IP-то от което идваш или нещо подобно и затова като го смениш вече не работи cookie-то. Едно частично решение е да ползваш функцията на браузъра си да ти запомни името и паролата за този сайт и да ги въвежда автоматично. Понякога е полуавтоматично обаче - въвежда ги и ти трябва да натиснеш бутона login. Друг път пък не ги въвежда и трябва да започнеш да пишеш username и тогава се усеща и дописва останалото - поне това са моите наблюдения с google chrome.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз като вляза от на майка компа няма порблем, ама после като се върна при моя (не живея с родителите си) и айде гост.А когато си влизам от различни браузъри на самия ми комп, не се променя логва си се ауто.Дяволска работа :beer:п.п аа Забравих да кажа, че ползвам опера и в двата случая - на майка компа и моя.

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Понякога е полуавтоматично обаче - въвежда ги и ти трябва да натиснеш бутона login...

точно това е моя случай, същи с хром

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хрома има спам защита, за това не те пуска автоматично. :sayjin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвай се че форума не е като paypal когато се логваш от друго място, че тогава ше трябва и баба си да им покажеш на живо за да ги убедиш че си ти и да те пуснат да влезеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо бе мен, аз плащам от сумати места, даже и от телефона и нямам ядове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хрома има спам защита, за това не те пуска автоматично. :sayjin:

Това преднамерено ли беше :plane::angry::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно непреднамерено, чист майтап. :sayjin: Иначе всичко е от бисквитките, в тях има инфо не само за IP-то, но и за вида браузер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова ли като ги изтрих (уж да освежа малко) и ме карам пак да пиша на всичките места където се логвам?? :sayjin: не съм се замислял за това, но няма да ги трия вече.

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stefan Milev

Пробвай да се логнеш в paypal от Aфрика и веднага ти ограничават акаунта докато не им покажеш разпечатки от банката, потвърждение на адреса, смяна на пароли. Както се сещаш това може да стане единствено когато се прибереш обратно в БГ и си изпуснал някоя интересна оферта в ибей

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, имаш предвид друга държава. Не ми се е налагало да плащам извън България.Стига съм спамил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друга държава не е.ПейПол от БГ, Франция, Австрия, Англия си се логваш без грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Добре,бе тоя дразнилеж и аз го имам-от компа в нас,като отида на работа и съм гост.Треа да се логвам пак...Верно са помни ми паролата и името и на двете места,но ако на едното съм се логнал,после треа и на другото...С бая сайтова се забавлявам,ама само тука е такава куротресина.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...