Jump to content
men4e

Пак аз, пак с тъпа идея

Recommended Posts

Ами Tino, какво да кажат.... тия теми са да пишат всички в тях за всичко, не всеки да отваря нова тема когато му е кеф... :o

 

 

 

 

Към модераторите: това ли ще е "официалната" тема за предложения към "структурната реформа" ? Щото съм събрал едни предложения. По-голямата част от нещата които се говорят тук вече са предлагани и (някои от тях) обсъждани

Аз мисля че е по добре официалната тема да е с правилното за случая заглавие. Alexandro след като си събрал много предложения, можеш да стартираш тази тема в която всеки да бъде максимално обективен и да няма офтопик.

Просто редактирайте заглавието  ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, знаеш че нямам изисквания и очаквания :o форума си ми харесва и така ...а иначе за сдвоените постове - не са толкова много и модераторите се справят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз специално каквото съм имал да го кажа съм го казал в другите теми. Вече не ми се спори и не ми се пише във всяка такава тема. Кефя се на fenabg, Tino и Player101 че още имат желание, но това за мен вече клони към чисто похабяване на нерви и време. Хората които е трябвало да прочетат всичко са го прочели. Дори gkb обеща тържествено че ще направи всичко възможно нещата да се раздвижат.

 

@lookcho: Нормално е форума да си ти харесва като си тук от 1000 години. Просто си свикнал с него. Помисли малко и за новите потребители или да ги наречем потенциалните такива. Излиза все едно мислиш само за себе си. 

 

@men4e: Като приятелски съвет го приеми, но ако имаш съвсем елементарни въпроси по техническото обслужване на автомобила, първо се обърни към ръководството на колата (във форума на много места има линкове, но ще ти кажа направо - търси в hondatech.info). Това ти го казвам защото във форума винаги някой може да ти даде грешен съвет за нещо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lookcho но предполагам , че като имаш проблем или питане за нещо не постваш тема , а се обръщаш директно към човек , който познаваш , имаш му телефона и знаеш , че ще ти свърши работа :o Нека дадем шанс на тези , които нямат такива контакти разберат също по-лесно какво им има на колите като им се предостави един подреден форум и т.н. Давам ти конкретен пример - не знам дали като свалям очиларката на 5-та ген. Сивик трябва да си играя и с флекса - няма такава тема във форума , трябва ли да му звъна на Стамен или Драгичка или Даркоси да ги питам за такова нещо ? ;) А съм на 100% убеден , че като постна тема с питането си хората , които могат да ми отговорят няма да го направят защото отдавна не посещават раздел технически въпроси , ще се постнат мнения на такива , които само предполагат плюс някой друг спам и аз в крайна сметка няма да си получа отговора докато не разнища предницата и не стигна физически до отговора ;)Искам да се извина от мое име и от името на "мрънкащите" , че толкова мрънкаме защото искаме така обичания от нас Форум да изглежда по по-добър начин и вид , бъде по-разбираем и смислен !!! Простете ни , че сме перфекционисти и се устремяваме нагоре , а не тъпчем на едно място !!! Искаме прошка за това , че искаме нашите ублаги да бъдат и чужди такива , а не само наши !!! Критикувате Майната , но реално погледнато ако скоро няма развитие по наболялите теми , а те са вече много - нещата няма да отидат на добре и от това вие може би няма да изгубите потребители , но ще изгубите още свястни такива и така докато не остане ни един !!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не просто излиза, аз мисля само за себе си :o ... какво ме интересуват потенциалните членове, който "може да не харесат форума", когато губим стари членове, които не харесват форума заради промяната ? на това старите му хазват " да изтървеш питомното за да гониш дивото " ... това е нещо като да се разведеш защото може някоя по-млада да ти върже ;) мисълта ми е, че 5 души роптаят, че форума не се променял, но не са си направили труда да попитат мнозинството за мнение ... искате да е добре на всички, да стане уютно, но чувате само себе си ;)П.П. аз вече не участвам във вземането на тия решения ;) само ви казвам нещо, което ви убягва ... появява се някъв нов индивид и пише "искам нов подфорум" .. супер, пич - искай си, а какво искат останалите 10 000 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lookcho хващаш се за новобранеца - проследи ми мненията и предложения и всички подкрепили ги от кога са :o За последните предложения се стигна до консенсус , че след Националната ще се говори и т.н. , ще се гласува и т.н. Ама за какво ми кажи да се гласува и избира ;) решението сам знаеш , че ще бъде взето от една дузина хора ;) Айде , като се губят стари членове какво се прави по въпроса ? ..... нямам думи ..... явно и аз трябва да си замълча и отпиша форума и всичко останало ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, аз тия теми не ги чета защото не ме интересуват ;) не се хващам за новобранеца, а за това че един такъв е написал искам и хората зад форума трябва да почнат да скачат ... Нямам представа кой взема тия решения защото до сега не са вземани :P а и не знам за каква уговорка говориш, но мога да ти кажа, че форума трябва да бъде попитан първо, а не 10 души да си говорят тука или в кръчмата :PЗа загубата на стари членове нищо не може да се направи или и да може то не е хуманно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lookcho щом не четеш теми от този сорт значи не си наясно кой какво е казал :P Понеже ми е ясно , че от теб вече нищо не зависи ( не че преди е зависило - сам знаеш защо ) няма какво повече да си кажим по този въпрос ;) Ще очаквам/е включване от по-горна инстанция :P а това май само звездите могат да ни го кажат ;)

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

ае някой да прочете заглавието :lol:пациента Х има искане У - супер ама в тая тема не съм влизал като модератор :lol: и не вярвам някой от другите да я посещава ...

А така, а сега ми кажи къде е смисъла да си чупим пръстите писайки? Искаш запитване-ето ти http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry439750 Темата е от 9ти юли,сега е 30ти август:D И к'во прайм? Не ти дреме,и не само на тебе-на всички;) Искали сме промяна,ама вас не ви ебе-доообре.Кефи те така-доообре. Ако го нямаше форума днес щяха да ме скалпират,че карам японска кола-един недотавник ми беше ровил по колата и я беше усрал,пренатягайки болта на шайбата на коленовия вал.От там въртя на един прехвален форумен сервиз и той ми казва чак след 2 дни някакси с почуда,че има как ме "вмести" и накрая ми обяви баси и цифрата.Ми много здраве имате тия които не искате промяна.Повозих се 1 час и спестих бая пари.Ама ако не познавах един дупнишки форумен фен ко прайм?Форума има добра страна,но и лоша.Не може да се рекламират само разни "сервизи" обявяващи баси и цифтата,щото са про.Търгаши,режещи глави и разни хора да обясняват,че имало пчели във въздушния филтър и тея постове да кибичат повече от 1 мин.СМЕШНО И ЖАЛКО Е;) ЦЯЛАТА СИСТЕМА ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНИ:P п.п.до тогава спирам с постовете.Съветвам и другите,които не ги кефи да го направят.Но не-няма да гледаме е така-да помагаме на лични с каквото можем или по телефоните:P Пък ти си се кефи на кочината и бъркоча,наречен форум.Много ти здраве и на теб и на тези,на които не им пука.Аз бях до тук за сега.п.п.2 Ае баннете ме да си го преместя в другия крачол.Аман от специялисти:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:/ леш направо ... момче, ходи се прегледай ...какво ми я показваш тая анкета с "има какво да се желае" я сега ги питай какво е то :) ти си еб@хти шута ... е бягай там си организирай форуми и не пиши в тоя гадния ... П.П. забрави да кажеш "кой не скача е червен" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за оф-тропика, ама...

 

lookcho, ти за предния си пост получИ ли warn?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не еаз ще му ударя един .................. шамар :P;) ;) Ей лукав кви ги въртиш пак бря :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за оф-тропика, ама...

 

lookcho, ти за предния си пост получИ ли warn?

Той се само наказва, малко мазохист си пада :lol::(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за оф-тропика, ама...

 

lookcho, ти за предния си пост получИ ли warn?

я сум си сложил да има за в бъдеще :lol: между другото няма да е лошо някой да ме пусне в почивка за една седмица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След преинсталацията на Windows-а се появи проблем с логването: логвам се и разглеждам форума и след 1-2 минути вече не съм логнат. Логвам се пак и пак същото. Разрешавам изрично Cookies от eshop.bg - нищо. Свалям нивото на сигурност на браузъра на минимум - нищо. Добавям eshop.bg в Trusted зоната - пак нищо. Този проблем се е появявал и друг път без преинсталация. В други форуми нямаше такъв проблем, като предварително им бях разрешил Cookies включително и за eshop.bg. Някой има ли идея от какво е този проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...