Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги,Искам да попитам колегите, които са по-наясно с нещата каква точно е процедурата по присаждане на круиз контрол.Ето какво намерих в ebay: ebay.comОсвен този модул и естествено копчето, което при мен липсва, какво друго трябва да се прави и като цяло лесно ли става цялата процедура. До колкото се сещам имаше разни теми за круиз на Прелюд, но нещо немога да ги открия..Моля който е наясно с нещата да ме светне малко :devil:Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май batkosio е човека с JDM екстрите :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има още една джаджа която прилича на малък сплескан буркан :devil: ,която всъшност ит управлява дросела,за нея е захванато жилото.

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ?ebayebayкато го гледам има някво жило на него..а самото връзване дали може всеки да го направи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друг волан ще ти трябва

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих и тази схема:

Публикувано изображение

 

само дето нищо не ми говори !!!

някой да я разтълкува ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди на раздел поръчки от чужбина и влез в темата на meche s tesla там има сайт за поръчки,и всичко е доста добре илюстрирано,мисля че там ще видиш всичко което ти е нужно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ?ebayebay

Да, тези са. Трябва ти още:о ЕКУ за ръчни скоростио Бутон за съединителяо Двоен бутон за спирачките, или ако не можеш да намериш с малко жица тунинг можеш да използваш и оригиналниято Модулчето в таблото, евентуално можеш да изведеш ламБата където ти е удобноо Бутон за включване разположен на таблото, на сивик 5г пасва идеално от подгряването на стъклото или фара за мъгла, който от двата беше десният че не съм се събудил още и не мога да се сетяо Бутони на волана, но трябва много внимателно да провериш дали пластмасите около волана ще паснат. Аз поръчах бутон уж за моята бракма, но стана грозно като заигра ножа !!!о ако си с еърбек би трябвало да не се налага да купуваш slipring. Поне на сивик 5г с еърбек има 3 допълнителни жици за круизао Много ххх част са педалите. Не съм сигурен дали на делсола има стандартно допълнителното лостче с пружинка което дърпа газта. Ако не ти ще ти трябват нови педали. Аз сдвоих ролката на дросела която жилото на газта дърпа. За съжаление нямам идея дали работи защото бракмата ми пострада преди да завърша пълната инсталация на круиза. Ако ти трябва помощ или имаш път насам се обади. Ще се радвам да помогнаПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...