Jump to content
OUTLAW

свети лампата за акумулатора

Recommended Posts

проблема е следния карам няма проблеми нищо не свети като пусна климатика светва лампата за акумулатора спирам климата гасне незнам какво е някои ако знае каво е нека ме просвети зада го отстраня мерси предварително :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си клемите дали са замърсени за всеки случай и евентуално търси нещо около динамо дали токовете скакто трябва.За съжаление това мога да ти дам като съвет ,понеделник мога да питам едни познати майстори какво може да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Лампата ти казва,че по някаква причина нямаш зареждане.Може да е породено и от перката на климатичния радиатор или нещо друго да ти прави голяма консумация.... Не пускай климатика да не останеш без акомулатор и отиди на читав токаджия да я провери какво,защо,как и по каква причина.Проблемите могат да са хиляди или слаба връзка.п.п.Лампата ако свети на "празен ход" и двигателя тресе значи са ти много ниски оборотите.Не си си описал точно проблемацията,но каквото и да е-ходи на сервиз да не прецакаш нещо :bow: Успех и късмет и после да пишеш :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги даже хидравликата ми отказа ремака не се върти и волана е мнооо тежък :):devil::bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от много хлабави ремъци на динамото и хидравликата...или по-вероятно стари, смени ги. Между другото ...провери да не е текло масло от някъде и да са мазни ремъчните шайби (особенно тази на коляновият вал) и да приплъзват ремъците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиди при някой който се занимава с динамота може и при теб да излезе регулатор ,ето тук един колега скоро имаше такава тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=50545&hl= в моя случаи също спря сервото просто бях забравил да пиша за него.Може и да не е това но съм почти сигорен че работата е около динамо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш от стари/хлабави ремъци трябва да е, прегледай ги, един ремък е 8-9лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е отстранен беше превъртяла шпонката на шаибата на коляновия вал и несе въртеше и от там всичко останало :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...