Jump to content

Recommended Posts

Крайното ми гърне е за смяна и въпроса е ТОВА по-добре ли е от някое турско YED за 100лв. За смяна ми е и резонаторното гърне. Като цяло искам басов и плътен звук, но сравнително тих, а не бръмчене. И тоя заглушител.... някой може ли с няколко думи да обясни принципа му на работа , плюсове и минуси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайното ми гърне е за смяна и въпроса е ТОВА по-добре ли е от някое турско YED за 100лв. За смяна ми е и резонаторното гърне. Като цяло искам басов и плътен звук, но сравнително тих, а не бръмчене. И тоя заглушител.... някой може ли с няколко думи да обясни принципа му на работа , плюсове и минуси.

на стария ми сивик.. беше с два резунатора и цялата генерация беше на 55мм. и последно гърне тип Muffler казвам ти звука беше уникален.. в ниските не ручеше или бръмчеше както казваш а само си редеше цилиндрите сещаш се за кво става въпрос.. просто нямаше такъв.. така че това от мене като вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората махат гърнета да е по-бърз изхода на газовете, а ти даже с 2 резонатора, а и тоя заглушител. Има ли някаква осезаема разлика с тия неща или както съм аз със стоково 1.5 двигател се тая. Все пак искам тих и басов приятен звук, но не чак да я затлача.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гърнето е уникално,слагай.махаш зъглушителя и кокошките в махалата ще абортират :lol: и аз тия дни ще слагам таквоэ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това гърне наистина е уникално, ако не е някоя имитацийка де. Относно турските йед, аз съм точно с такова и точно 100лв си беше и съм си доволен :) много добър звук си вади, върви си чудесно, нито се запушва нито нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...