Jump to content
Guest Magnum

Jean Todt 'scared' By Honda Progress

Recommended Posts

Guest Magnum

Todt 'scared' by Honda progress

 

Публикувано изображение

Jean Todt (Ferrari) is 'scared' about what is going on in the BAR pit-garages. The Ferrari boss has watched Michael Schumacher scoop four wins so far this season but he knows that the lower podium steps are 'not enough' for Honda. 'BAR is the surprise of the season,' said the Frenchman. 'But I'm really only half-surprised.'

 

Todt says a company like Honda is not involved at the pinnacle of motor sport 'just to be in the races' and their determination is sure to return GP wins. 'The situation we have now cannot stay like this,' Jean continued. 'That's why I always say it is such a big competition.'

 

 

BAR is F1's 'team of the moment'

 

BAR-Honda is most definitely the 'team of the moment' in Formula One. A report on the Williams website claims there was 'no major shift' in the balance of power at Imola - which suggests the exact opposite is probably true.

 

Certainly, Jenson Button's pace has not escaped the attention of Patrick Head. 'He and BAR have taken a step closer to Ferrari,' said the technical director. 'It means we all have to make another step to catch up as well.'

 

When Renault's Jarno Trulli strolled through the Albert Park paddock gates last month, the Italian expected his R24 to be 'best of the rest' behind Ferrari. 'It's clear that BAR has made the biggest improvement,' he said.

 

Trulli told Autosport that Button, and team-mate Takuma Sato, are now 'always ahead' of he and Fernando Alonso when the grand prix stopwatches are rolling.

 

Juan Pablo Montoya, meanwhile, said Button's early-stint pace in Sunday's San Marino GP was 'absolutely unbelievable - I couldn't believe the first lap. 'We were quite surprised by their pace, to be honest,' said the Colombian.

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Хахаха...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Mед за ушите , любов за душата :) Така , така , само това да се чува ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

както се казва : "Хакуна матата, мед ми капе от душата". да живей японеца! !хахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Евала.Най-интересното е 4е е релана оценка. Крайно време беше Honda да покажат кой прави най-добрите двигатели :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev
:D Mai baja hlebz trqbva da hapnat dokuto stignat ferrari, pyk i nqmat pilota deto da se prebori s pileto, dokuto toi se systezava drug njama da stane champion, nezawisimo kakvo kazva Tod.Na tova my vikam realna ocenka, na 4 ot 4 kakvo da my vikam :D:cool::D:D Ебати, забравих да пиша на БГ, дано да ме извините :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Петракиев, Шуми далеч не е най-добрият пилот на пистата. Има няколко пилота, които го превъзхождат в едно или друго отношение. Но може би като цяло, с компромисите тук-таме, а и имайки на предвид, че неделя ще му е 200-то състезание, доста опит е натрупал. 14 години се състезава само във Формула1. Но, както и друг път са го казвали, под напрежение се огъва.Изобщо Шуми за мен не е най-добрият пилот изобщо, просто има най-добрите гуми (Bridgestone Potenza), доста добър автомобил, който е перфектно настроен - това последното най-вече се дължи на самият Шумахер, и само за това му правя евала!Но сложи Монтоя, Райконен или Бътън във Ферари, или още по-добре, сложи на Шумахер гуми Michelin, или поне да седне във БМВ/Мерцедес/БАР - тогава ще видиш кой е най-добрият пилот.Това, че Райконен има 1 точка (подарена от Сато), а Бътън е на 1 точка от 2рото място, нали не си мислите, че това прави Бътън (много по-)добър пилот от Райконен - нали :cool:Дано да съм жив да видя да детронират Шумито. И то докато той е на трасето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Mi toi kato otide vyv ferarri, nali to beche na nivoto na BAR a 4e i po zle a sega kakvo e ferarri i blagodarenie na koi, nali se sechtach na koi, puk i mi obesni kak se ogyva kato minalata godina kato po4ina maika mu vyv sychtia den stana pyrvi kato prez zqloto systezanie plaka v kaskata si.Ta kak po dqvolite se ogyna ? Pi4 po otnochenie na kolite sme na edno mnenie no \za pilota mnogo byrkach, moje i s minardi da stane pyrvi ako iska. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

za pilota mnogo byrkach, moje i s minardi da stane pyrvi ako iska.

Съгласен съм - ако вземе Рос Браун, Рори Бърни, че и Жан Тод. И разполага с най-големият бюджет във Формула1, наистина може да стане пръв и с Минарди, след година-две.Точно това е тайната на успеха на Шумахер според мен, не това, че е най-добрият, най-бързият или най-точният пилот. Но може да развива колата, и екипа зад него.Точно това очакваха и БАР от Вилньов, но забравиха, че Вилньов стана шампион с колата на Хил, с която беше спечелил титлата вече.Но това, че е педантичен германец, който много добре усеща и развива колата - не означава, че ме кефи! Защото на пистата е едно рядко щастие, със извинение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Mi to ideqta ne e da te kefi mi da stawa pyrvi, i dosega si wyrchi rabotata dobre, sto se otnasq do bydjeta to na toyota, e nai golqm a na bmv i mercedes i ferarri e edin i sycht a na honda ne e koi znae kolko po maluk taka 4e njama mjsto za izvineniq ot drugite otbori, ma ti ne mi kaza koi te kefi, moje bi montoya deto mai naistina po rqdko ot nego nesu vijdal i koi izobchto gi puska tia samoubiizi vyv f1to nali se sechtach kakvi sa v katr seriite zavivat samo v ednata posoka i ima 2 pisti deto sa v grada i na tqh zavyrchwat po 5 bolida, i mejdu tqh amai ne si spomnqm da e bil monti, za redkite laina tolkova :D a za zifrite ste gi pogledna pak i ste ti gi pratq, chtoto mi pisna ot gluposti po bulgarski edin pravi nechto - drugute vmsto da s zamislqt i te kakvo da pravqt, samo laqt toq bil......... :D:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...