Jump to content
venkYYY

Варна ТУ

Recommended Posts

Какво означава да помогне? Квартири бол и аз в момента си търся, че тая нещо не ми изнася. Има вестник позванете http://pozvanete.bg/ както и http://www.imot.bg/ и търсиш. За тия пари 100% ще намерите нещо добро. Препоръчвам ти да гледаш в Чайка и Левски, като на мене Чайка ми е любимия квартал ама апартаментите са много стари като обзавеждане. В никакъв случай не гледай Галата, Аспарухово и Владиславово, тфа е варненската Мала кутловица и ще ти е много пътя и до центъра и до ТУ. Има ли още хора от Монтана да идват тука?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз и още 3-ма приятели ще ходиме и ще сме заедно :devil: затова аз попитах за квартира за 4-ма човека :bow: Иначе благодаря много за инфото с кварталите и линковете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още хора от Монтана да идват тука?

До колкото чух от ФСГ-то в Монтана ще има много във Икономическия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да дойдеш малко по рано за намирането на квартира, че после ще ти е бая зор, като тръгнат всички дето не са приети на общежитие. Иначе за сумата дето си написал има квартири, но и зависи вие какво търсите. Аз за 450лв държа 4стаи, кухня и там санитерни помещения на 2 мин. от спортна зала. Така че дерзай ;) Айде малко остана, ако не си тук вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То станаха едни гадости тукаа .. сега сме 2ма човека за квартира :lol: По принцип е намерена квартирка до хотел "Черно море" :) По 125 кинта от човек вътре всичко е обзаведено, но май ще ми е далечко.. Някой може ли да ми каже от Черно море до ТУ-то колко време е пеша ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи с какво темпо вървиш ама грубо 30 мин :lol:Аз сега чакам класиранията на 8 ми излизат, ако не съм приет в 18ката ще пада голямо търсене на квартира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то да питаам .. нас ни писаха да кандидатстваме в някакъв апартамент за 4 човека с 1 тераса .. това в кой ли блок трябва да е ? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как да ти кажа не мога да гадая :huh: В 15ката има една 3ка + енда 2ка които имат обща тераса отделни WCВ 18ката има една 3ка с тераса + две единици от които май сам едната е с тераса а WC e общо за висичкиП.С Щом е апартамен мисля, че трябва да е 18ти блок, което ти е оферта

Редактирано от Maho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приет съм в 15-ти блок по принцип, но вече съм на квартира .. все пак какво мнение имате за 15ката :D Добре ли е, зле ли е ? В стая 1212 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...