Jump to content
ilias

Съвместимост между предни брони?

Recommended Posts

Пасва ли предната броня от сивик купе 96-99 на хеч 96-99?Някой слагал ли е предна броня от купе на хеч?Броните еднакви ли са на размери?Нужни ли са някакви модификации или са еднакви от към захващане?Благодаря за отговорите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99 година са разлиЧни от 96-98. 99-00 са след фейслифта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата,няма никакви проблеми да сложиш броня от купе 96-98 или 99-00 на хеч 96-98 или 99-00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблеми понеже предниците са еднакви, но неможеш да сложиш от 96-98 на 99-00 и обратно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори.Това за след и преди фейслифта ми е ясно, просто не бях сигурен от коя до коя година беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cool:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблеми понеже предниците са еднакви, но неможеш да сложиш от 96-98 на 99-00 и обратно.

колега можеш ли да обясниш къде е разликата защото аз съм с хеч 97 по принцип исках да сложа от новия фейслифт с халогенки та каква е разликата и може ли да се напасне? Редактирано от blembo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между сивик 96-98 и сивик 99-00 е в леко променените от към размери фарове, оттам вече идва разликата в бронята, калниците и капака. Бронята от фейслифтов сивик няма да пасне около твоите фарове.За да си сложиш броня от сивик 99-00 ще трябва да смениш фаровете, калниците и капака.

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много за бързия и точен отговор ама като гледам май бая играчка ще е и няма да си заслужава много много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...