Jump to content
Guest slus4o

Относно оптичен тунинг

Recommended Posts

Guest slus4o
Драги съклубари реших се и аз да разкрасявам колицата и се нуждая от един два съвета. Значи на тази примерна снимка до някаде обрисува желанията ми с леки забележки първо на бронята ще монтирам само мрежичка дали само на среднота прозорче или и на страничните и какъв цвят да е мрежичката бяло или черно ето я колата ми малко е тъмно но предобихте представа, относно предния капак мисля да го направя скосен около фаровете леко намръщена но директно към предния капак а не някви си пласмаси и най накрая като за десерт много обмислям въздушен заборник на капака но се опасявам че при висока скорост ще хвръкне а не искам да си пробивам капака, до месец ще я вкарвам в бокса и ще ви я покажа вече с гордо вдигната глава :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Ей човек направо си извадих очите докато ти четох поста!Увеличи шривта бре! :angry: Моята кола също е сива,и аз много се чудя за мрежата.Сивата (алуминиева) мрежа доста бързо потъмнява и после няма как да я почистиш.Черната пък не се вижда и стои като дупка вечер.Въпреки това аз бих сложил сива,но с по големи дупки,поне освен фаца да не ми спира въздуха.Относно това Ауди...бронята му е преправяна от БМВ М3,и убий ме няма да я сложа на Хондака. Има къде къде по яки брони... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

бе то си има фирми за тунинг бре.sigi,devil ,и др. харесай си нещо в нета и питай дали могат да ти го направят.аз лично бих ти препоръчал DEVILTUNING защото според мен а и не само според мен са много добри и сериозни . освен това кара Хонда :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Значи аз ще си оправям драскотините по колицата и същевременно ще и направя лек фйслифт в реда мрежички,намръщен капак и евентуално заборник бронята няма да я барам - остава си така оригиналната, но залепена и боядисана.

 

Въпроса ми главно е насочен дали познавате някой който е с такъв заборник на предния капак и дали черни мрежички с големи дупки ще и прилягат на хондилацата

(Шрифта надявам се чете"Krelion"-е)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Значи аз ще си оправям драскотините по колицата и същевременно ще и направя лек фйслифт в реда мрежички,намръщен капак и евентуално заборник бронята няма да я барам - остава си така оригиналната, но залепена и боядисана.

 

Въпроса ми главно е насочен дали познавате някой който е с такъв заборник на предния капак и дали черни мрежички с големи дупки ще и прилягат на хондилацата

(Шрифта надявам се чете"Krelion"-е)

<{POST_SNAPBACK}>

абе шрифта ти беше идеален ,човека се бъзикаше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Братле стига с тоя :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic1.5

аве фенове мрайите мойе да ги направите какавто цвиат искате с прахово боиадисване жалко 4е ниама да мога да доида на сре6тата да видите какви 4удеса се правиат с това прахово боиадисване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic1.5

аз сам от Русе и идеиа си ниамам как мога да ти помогна ако бе6е тук да ниама проблеми ама така не става но споко фене плеара ти е 4есто сре6тана марка така 4е лестно 6те ти го оправиат вкоито и да е сервиз но ако има на4ин стои над главата на този които 6те ти го прави ако не ти е приател разбира се за6тото наи жайното и скапо не6то е интеграла на оптиката ти така 4е да не ти го 4ен4ат успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

според мен е достатъчно само да боядисаш лаисните, дружките на вратите и огледалата във цвета на колата. аз поне така направих,

другото за мен е напълно излишно и разваля колата,

но за всеки морков си има заек.

ето това имам в предвид

Публикувано изображение

 

а ианче може да разгледаш тук за идеи

photos.yahoo.com/otremontiram/civic gallery

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nta

слусчо,ей тук можеш да видиш как изглежда алуминиева мрежа и на трите отвораhttp://forums.hondabg.com/index.php?act=mo...cmd=si&img=1454както каза крелион обаче, наистина потъмнява с времето, отначало беше съвсем друг изгледаако аз слагам пак бих избрал черна едра решеткауспех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

.........според мен е достатъчно само да боядисаш лаисните, дружките на вратите и огледалата във цвета на колата. аз поне така направих.............

<{POST_SNAPBACK}>

Относно огледалата тях ще ги боядисвам, но за лайсните и дръжките изглежда някак странно - е въпрос на вкус!

 

Значи за заборника искам като този от автара на ма4о, кажете дали ще издържи без рязане по капака

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o
Май почвам да се отказвам от мрежички по бронята :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o
Хора в събота ходих на Илиенци и там си харесах заборник много е як, pleace кажете ми ще издържили пущината му с пущина защото е от пласмаса и ако трябва да карам само до 100 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Хора в събота ходих на Илиенци и там си харесах заборник много е як, pleace кажете ми ще издържили пущината му с пущина защото е от пласмаса и ако трябва да карам само до 100 :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

кой ти е казал че хората с оптичен тунинг карат до сто км. да не им хвръкне нещо :huh: всичко зависи каде и как е направено ,ако го лепниш на капака с двойно залепващо не е тунинг а цигания и не е нужно да караш със 100км. за да изчезне.сам трябва да решиш какво ще правиш със колата си.желая ти успех :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Хора в събота ходих на Илиенци и там си харесах заборник много е як, pleace кажете ми ще издържили пущината му с пущина защото е от пласмаса и ако трябва да карам само до 100 :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

кой ти е казал че хората с оптичен тунинг карат до сто км. да не им хвръкне нещо :huh: всичко зависи каде и как е направено ,ако го лепниш на капака с двойно залепващо не е тунинг а цигания и не е нужно да караш със 100км. за да изчезне.сам трябва да решиш какво ще правиш със колата си.желая ти успех :D

<{POST_SNAPBACK}>

Не става на въпрос за двойнно залепващо ще си боядисвам капака и реших с един куршум два заека смръщена финзономия и спойлер (заборник), в смисъл че той ще го вгради примерно с няква смола и отгоре с кит боя и бате slus4o е газарче :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

тогава задължително го хвани с нитове поне да не береш ядове после.моят е хванат с нитове и стъкломат и т.н.т. и вече 3 г.нямам проблем иначе се напуква от вибрациите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Harvester_of_Sorrow
Както каза greenwather има си фирми за тая работа!!! Миналата събота минах през JOJI Tuning и имат мноо яки каталози!!! намира се на ъгъла на Опълченска и Сливница!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o
Отговорено (Редактирано)


Накрая я оставих натюр без усложнения, цялостно боядисване + пастиране с напасване и лепене на броните + боядисване на огледала и дръжките, скоро снимки като я взема :D

Редактирано от slus4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

браво :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kkk

Slus4o дай някакви ориентири за цялостното биядисване ...цена ??Чудя се дали да не направя и аз едно на моята колица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

на мен ми излезе около 1500

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o


След козметиката:... :lol::lol:
вече гордо мога да отида на следващата среща :lol::lol:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Преди: :lol:Л И Н К
Цената няма да я коментирам защото е по приятелски но е по-малко от на "d15b2"
иначе включва пастиране, лепене на брони, нагласяване геометрия и всичките материали, човека за седем дена я направи кукличка. Единствено го накарах да ореже пласмаските зад мястото на халогена според мен стана по-яка така :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...