Jump to content
K1r1L

добавка за ЛОКАЛИЗИРАНЕ НА течове ?антифриз

Recommended Posts

долкото знам където има теч се появява нещо бяло. или друг цвят... (Тоест видимо за окото )аиде някои ако я знае коя е :pirate: Да споделиза какво става дума марка модел... :music: че ми намаля антифриза немога да намеря откъде?(засега)за мнения отсорта - гарнитура на главата -нова е.-главата здрава е да.мнение за водна помпа ще ми е полезно :stupid: да видим там как се проверява.(Ама под колата няма теч.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавката ти е 200тина лв. Нов радиатор :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радиатора е Здрав. казах че няма теч.капачката му е смнена .аве общо взето всичко е ново само ,водната помпа не е пипана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никои ли незнае... ???!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:( Какво значи "намаля"? Намаля ти постепенно нивото в казанчето и доливаш, или си губи течност със сигурност? Аз например зимата като затворих системата и налях нова течност (смяна на радиатор) малко по малко си взимаше, докато явно се обезвъздуши сама и спря да поема. След това нивото си закова и не мърда. Дано причината е същата и при теб :P Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като я карам нормално няма проблем като почна да и давам фира и почва да губи , тоест като вдигне налягането във системата.на 1-2 дни по 1-н пръст пада значи на седмица почти цяло казанче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз знам :( проблема ти се намира тоЧно под смукателя има едно водно съединение на Б16-ките и д-16 което доста Често при разглобяване на мотора или от старост дава проблеми!

Редактирано от войводата/cls
�е заме�твай "Ч" и "Ш" � "4" и "6"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво е това съединени под смукателния колектор ? снимка или горе долу да го опишеш къде е можеш ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери си маркучите на иацв еацв . единия е на доста ковти място под дросела към главата мисля коплегата за него ти говори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата можеби има в предвид металният тръбопровод, който е точно под всмукатекни колектори и свързва водна помпа с... (не се сещам другият край къде влиза, можеби термостата) или по точно в задната/горна част на блока на двигателя (като гледаш двигателя, когато стоиш пред автомобила)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...