Jump to content

Recommended Posts

Един колега ми предложи да махна катализатор и да сложа газов ускорител ,щиало да има голм ефект ? до сега не знаех за такъв ускорител какво прави и ще има ли ефект?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

газовият ускорител ускорява газоветеслед него се движат по-бързонапример буталото ти е газов ускорител, то ги натиска и ги засилва през клапана, и те бързо бягат навън. обаче бутало на място на катализатора трудно ще ти сложатдруг вид газов ускорител, който се сещам, е да сложат по-тънка тръба. така газовете за да минат през по-тънката тръба, и се засилват повечеефекта наистина е голям, понеже на входа на газовия ускорител се получава задръстване, и съответно по-високо налягане -- така буталата на двигателя виждат по-голям зор да ускоряват газовете навън, и съответно пада мощността. колкото е по-мощен газовият ускорител, толкова и ефекта е по-голям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Aми мислиA Че е нещо кAто турбинA ниAкъде ис гърнетAтA и искAрвA по-бърсо гAсовете поне товA рAсбрAх

2. Забранено е писането с латински букви ("методиевица"/"шлякавица"), както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Това са по-сложните за откриване букви във фонетичен режим на клавиатурата (т.е. когато Кредора преобразува латиницата):

 

Ч = `

Ш = [

Щ = ]

Ю = \

Я = q

В = w

Ж = v

Ц = c

Й = j

Ъ = y

У = u

Ь = x

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми мислиA 4е е нещо кAто турбинA ниAкъде ис гърнетAтA и искAрвA по-бърсо гAсовете поне товA рAсбрAх

Е бива ли толкова правописни грешки, малки големи букви..... извинявам се :music:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно си е турбина която завихря отработените газове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

бивA хитрецо товA е щот не ми рAботиAт мн копЧетA от клAвиAтурAтA :music:

2. Забранено е писането с латински букви ("методиевица"/"шлякавица"), както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Това са по-сложните за откриване букви във фонетичен режим на клавиатурата (т.е. когато Кредора преобразува латиницата):

 

Ч = `

Ш = [

Щ = ]

Ю = \

Я = q

В = w

Ж = v

Ц = c

Й = j

Ъ = y

У = u

Ь = x

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и снAеш ли нещо повеЧе имA ли ефект от товA къде се постAвиA тоиA ускорител и кAквA му е ценAтA ?

2. Забранено е писането с латински букви ("методиевица"/"шлякавица"), както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Това са по-сложните за откриване букви във фонетичен режим на клавиатурата (т.е. когато Кредора преобразува латиницата):

 

Ч = `

Ш = [

Щ = ]

Ю = \

Я = q

В = w

Ж = v

Ц = c

Й = j

Ъ = y

У = u

Ь = x

Редактирано от войводата/cls
По�ледно предупреждение за кирилицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поставя се на мястото на катализатора доколкото знам.ефект има незнам колко коня точно и за цена не сам сигорен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:punk::music::punk: Аз мисля, че има доста добър ефект от газоускорител, ако се монтира на изходящия колектор, ускорява невероятно скоростта на пълнене на двигателя, изисква още две-три доработки.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е интересно нещо подобно се използва при някой мотори, резонанс в някакви обороти при който изгорелите газове се изсмукват по добре и дига мощността осезаемо. Ако си сложиш ръката на ауспуха ясно се разграничават отделните цилиндри как изхвърлят газовете и ако се върти една перка която се засилва основно от пиковете при изхвърляне на газовете ще се доизсмукват изгорелите газове в края на такта(преди да се затворят изходящите клапани) а не дай си боже да създава и малък вакум :punk: мощността ще излети от много повечето горивна смес която ще влезе.Ако някой знае кой ги прави да казва защото това не са фантасмагория.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и aС рaСбрaх це се слaгa нa миaстото нa кaтaлиСaторa но е по логиЦно дa е след колекторa a ценa 30-40 лв Чух ...a кaкви дорботки триaбвaло дa се нaпрaвиaт след товa ?

П.С отново се иСвиниaвaм Сa прaвописa,но ниaкой копЦетa не ми рaботиaт и ниaмa нaцин Сa сегa :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не замествай "Ч" и "Ш" с "4" и "6" - това поне има начин да го направиш.Последна забележка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги незнам някои виждал ли е такъв ускорител но при мен ,вътрешноста е като ренде и е със спираловидна форма за да дава въртеливо движение на газовете а всеки знае че като се завъртят газовете имат по голяма скорост а резките като на ренде са за да не позволяват обратно връщане на газовете в мотора ,.ефек усезаем немога да кажа че съм усетил но е добро все пак карам малолитровка :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...