Jump to content
goondy

хонда Crv

Recommended Posts

здр колеги имам CRV но часовника на таблото нещо се хххххх значи ту се показва ту изчезва иначе върви точно ходих на ел. маистор мери човека ивика че е 6 някой да знае нещо по въпроса :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кажи на майстора да отвори часовника. Има един резистор 500ома който се е разпоил. После пиши.От кога имаш Хондата ? Доволен ли си. Защото аз я купих преди 2 дни.

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 1 година ДА доволен съм много а за часовника от къде се отваря от към таблото ли или отзад някаде :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам тоя проблем :cool: Лошото е, че не видях никъде да има нещо разпоено :)Ама и нямах много време да се занимавам по обстойно. Другата седмица пак ше го огледам хубаво, ако открия проблема ще пиша.А за свалянето на часовника - в тази тема има писано по въпроса http://forums.hondabg.com/index.php?showto...48700&st=15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре и аз ще го пробвам и ще пиша за резултат :D много благодаря на всички колеги за съдействието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 1 година ДА доволен съм много а за часовника от къде се отваря от към таблото ли или отзад някаде :angry:

отваря от пред. в долната част на панела има щипки, с отверка се маха лесно. часовника е хванат с два винта отзад. резистора се намира под свитлинното блокче и трудно се забелязва студената спойка. УСПЕХ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Наистина се оказа разпоен 510 омовия резистор! Леко го побутнах с клечка за зъби и той се наддигна от едната страна. И за да ми е гадно се беше разпоил от страната която се пада под дисплея :)

 

Та, трябваше да направя следното:

1. Разпоих двете дебели крачета които държат дисплея, след което мнооого внимателно го повдигнах назад, (внимавайки не изкривя прекалено задния ред с многото пинове).

2. После запоих на ново резистора.

3. Запоих крачетата на дисплея както си бяха.

4. Часовничето оживя :)

5. Последваха радостни викове и малоумно пляскане с ръчички от моя страна :)

 

Благодаря на broker- за акъла :dry:

Редактирано от Stewie Griffin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колеги това с часовника е единствения и наи голям проблем на модела, другото е само гориво и масла и си свиркаш :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз го намерих и всичко е точно така както описвате 10000 благодарности на всички :dry::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...