Jump to content
Guest Iltcho

! СРЕЩИЧКА във Враца !

Recommended Posts

Guest Iltcho

Организирахме се 2-та Прелюда 3-та генерация от клуба и ще си направим малка среща тук във Враца !!! Идеята е за разходка из националния парк "Врачански Балкан" и пикник някъде по поляните. Аз и колегата prelude сме на линия, а доколкото разбрах и АДХ ще е с нас. Който би желал да се включи в нашето малко приключение - да пише - часът и мястото на срещата от където ще тръгнем за към планината - ще се постарая да се съобразим с всеки един желаещ да дойде. И още нещичко важно - НЕ Е НУЖНО ДА СТЕ САМИ !!! Доведете гаджета, съпруги, деца, абе каквото искате. Поляната е голяма ;) Място ще има за всички ;) Защо само рокерите да си правят тука събори Всяка година ?! ;) И ние можем и то къде по-добре нали колеги :);) Хайде :D Очаквам с нетърпение всяко ваше мнение :P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Еееее най-накрая някой да се реши на някакви действия :P;) Аз лично ако всичко е наред ще доведа поне или най-малко 4 човека :) Но защо не в Събота? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Тогава се събират 3 почивни дни 22, 23, 24 май :) А и Колегата PRELUDE е възпрепятстван. Стигнахме и с АДХ до консенсус, че 23 е премлива дата. Дано успеете да дойдете колкото може повече хора от клуба ;) Ще се радвам много, а и не само аз ;):P

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Идеята е наистина много добра !ако по това време не съм в Добрич, с удоволствие ще се срещна с вас на скара и бира на полянката:-))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Елате ;):) ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ :P;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Нещо не сте амбицирани да разнообразите срещите на полигона с една на планинка ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Илине,забрави да споменеш че ще сме два Прелюда от София и с твоя ставаме три:)Поне такава беше уговорката.ще се постарая да я спазя.пратих смс на човека с другия прелюд и даже му казах за събирането в неделя на полигона,но от него засега няма знак:)ако трябва в краен случай ще му звъннада го подсетя.дано сме повече хора и наистина си вземете половинка:)щом аз ще се справя с тази задача,значи можете и вие:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

:)щом аз ще се справя с тази задача,значи можете и вие;)

уууууууууууууууууу ;):) добре бе :););) САМО ТАКА ИВЧО.Който иска е добре дошъл !!! Аз ще ви чакам на влизане във Враца до Някогашния "ХИМКО". Няма как да сбъркате пътя ;) А сега горе на балкана се е раззеленило и няма да ви казвам каква красота е ;) Вижте ми новия аватар :D:D:D Това е в близост от мястото, където искам да ви заведа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Илине,за колко часа си говорим все пак?да не се изложим с организацията дето сме я подхванали с теб:starwars:аз предлагам ако има хора които ще трагват от софия да се обадят да се организираме и да пътуваме заедно.аз със сигурност ще съм с още един прелюд.айде живи и здрави,и броим дните с нетърпение до 23 май 2004г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jonini

Аз съм за! :starwars: Нека видим и природа(ама да не цапаме :starwars: ), а не само асвалт и павета. Но нека да си уговорим час на тръгване от София или пък направо във Враца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Аз съм за! :plane: Нека видим и природа(ама да не цапаме :plane: ), а не само асвалт и павета. Но нека да си уговорим час на тръгване от София или пък направо във Враца.

Благодаря ти за подкрепата човече :plane: Вече нямам търпение да дойде 23.05 за да се съберем :starwars::starwars: Колкото до мен - аз мога да ви чакам на влизане във Враца. Има един прекрасен паркинг, който е точно на входа на магистралата от София-Ботевград-Мездра-Враца точно срещу Химко. Жив и Здрав другата седмица мога да ви постна снимка и аз ще спра така, че всички да ме забележите :plane::plane: Нека всеки един от вас да каже своето мнение, кога ще му е удобно да тръгне от София. Аз ще се съобразя с вас, а не вие с мен :plane: Така че дайте предложение към колко ще тръгнете :D Предполагам, че никой от вас няма да тръгне в ранни зори и сигурно няма да е по-рано от 10:30 сутринта. Кажете вие кога ви е на вас удобно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

ами аз казвам на мераклиите от софия да се съберем на паркинга на рейсовете на стадион Васил Левски(на канала) в 9:00 на 23 май.тъкмо ако има оспали се няма да е фатално,но само да кажат кои ще тръгваме от софия за да знаем колко човека да чакаме.пък и тамън ще имаме повече време да се любуваме на Враца и природата й:starwars:ако някой има по-добро предложение-да го напише,ако не-там в 9:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Разберете се вие по между си и само кажете в колко тръгвате :angry: Аз ще ви чакам на паркинчето.Мисля до 2 дни да имате 2-3 снимчици на мястото на срещата ;) А Ивчо, ти можеш само да ми призвънкаш когато тръгнете насам - в смисъл на излизане от София - за да си направя аз организацията и да сметна след колко време да ви чакам на паркинга :D КОЙТО ИСКА Е ДОБРЕ ДОШЪЛ ;) А и на тази малка срещичка тук се събираме 3 прилюда, пък ако успея да навия един пич може би ще оплакнем очички по една 4-ка, която вчера имах честа да подкарам 100 метра ;):):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Хора !Дайте да се уточним последно КОИ ще идват на тази среща !Който мисли че ще дойде - НЕКА СИ КАЖЕ !!!:(За мен - НЕ Е сигурно. Ако съм в града - ще дойда. Но ако НЕ съм.... Така че - ВСЕ още НЕМога да кажа със сигурност дали ще присъствам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Мен ме бройте.наистина и другите да кажат дали ще идват и особено тези с които ще се чакаме на стадиона Васил Левски в 9:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ние ще идваме :D 100% и Prelude предполагам ще се саберем предварително дето се оговорихме в София та да варвиме заедно към Враца :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Аз съм на линия. :D Чакам ви на влизане във Враца на паркинга срещу "Химко". :D Ще спра колата така, че да се вижда от далече. ;):D:D Нещо ми се прецака камерата, за което съжалявам :D , че не мога да ви постна снимки. Кажете ми към колко тръгвате от София, за да знам кога да ви чакам на уреченото място. :D А да и колко човека ще идвате ??? Който ще идва - да пише :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

аз случайно ще съм по вашия край тия почивните дни дайте си тел. та ако мога ще се обада да дойда да се запознаемсамо дето ще съм с колело не с хондата щото праим некав вело преход по вашия край :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

аз случайно ще съм по вашия край тия почивните дни дайте си тел. та ако мога ще се обада да дойда да се запознаемсамо дето ще съм с колело не с хондата щото праим некав вело преход по вашия край :D

хехехе знам за този планински вело преход. GSM-a ми е 0899903046 :D Ако си на 23.05 тук, все ще се намери 1 местенце в някоя кола за още 1 Хонда привърженик :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

Уви, аз съм неспособен да пътувам, но ако е рекъл Господ :D , може да се класирам за 23-ти. Ама дали ще е хубаво времето :D ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Уви, аз съм неспособен да пътувам, но ако е рекъл Господ ;) , може да се класирам за 23-ти. Ама дали ще е хубаво времето :D ?

:D:D:D споко, ще ти намерим някоя мома да те сгрее :D Абе хубаво ще е :D Направо идвай :D:D;) Свържи се с пътуващите може да дойдеш с някоя тяхна кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Уви, аз съм неспособен да пътувам, но ако е рекъл Господ  ;) , може да се класирам за 23-ти. Ама дали ще е хубаво времето    :D ?

:D:D:D споко, ще ти намерим някоя мома да те сгрее :D Абе хубаво ще е :D Направо идвай :D:D;) Свържи се с пътуващите може да дойдеш с някоя тяхна кола.
Аз вземам да се навивам да дойда!Уж щях да пътувам към гурбет, ама пак го отложиха, така че съм на линия! Събота съм към Пловдив, среща на клубове МОСКВИЧ и лада, колко му е неделя да отскокна към Враца.Аз съм със Сивик, тоест имам 4 места, 3 са свободни за сега, така че "Елате повече"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Аз вземам да се навивам да дойда!Уж щях да пътувам към гурбет, ама пак го отложиха, така че съм на линия! Събота съм към Пловдив, среща на клубове МОСКВИЧ и лада, колко му е неделя да отскокна към Враца.Аз съм със Сивик, тоест имам 4 места, 3 са свободни за сега, така че "Елате повече"

Ами добре ще е да се съберем колкото може повече :D Само момчета, ще ви помоля да се разберете по между си към колко ще тръгнете или ми звъннете преди да тръгнете, за да мога да се организирам и да ви чакам на уреченото място. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

Е, щом ще ми намерите мома... :D Само да видим какво ще каже доктора :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Момчета и момичета,мястото на трагване сам го написал по-рано в тази тема и можете да го видите там.часат е 9:00 на стадиона Васил Левски.аз също трябва да имам празни места при мен,така че наистина елате повече!!:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Момчета и момичета,мястото на трагване сам го написал по-рано в тази тема и можете да го видите там.часат е 9:00 на стадиона Васил Левски.аз също трябва да имам празни места при мен,така че наистина елате повече!!:)

А имайки предвид продължителноста на пътуване, аз 10.20 най-късно съм на паркинга :rolleyes::D:D prelude, ти ми знаеш телефона, ако има проблем - звънкайте. Ей, ако някой от идващите има цифров апарат - нека го вземе, че моята камера е малко на ремонт!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз ще взема моя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Илине,10:20 май ще е рано да ни чакаш защото ние ще трагнем към 9:30,за да имат време оспалите се да се доберат до мястото:rolleyes:да знаете,че в 9:30 потегля влака и който дошъл-дошъл:)айде ще се видим след два дена там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Аз вземам да се навивам да дойда!Събота съм към Пловдив, среща на клубове МОСКВИЧ и лада, колко му е неделя да отскокна към Враца.

Оказа се, че срещата е в неделя, така че този път ще отдам чест на старата ръжда - не се сърдете, следващият път :(Весело изкарване ви пожелавам, и да правите снимки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Значи,който няма кола да не се отказва.със сигурност ще има места по другите коли.просто да дойде и да каже че е с нас и ще го вземем.аз имам място при мен,колегата с белия Прелюд също,така че който иска да заповяда.тамън ще понапълним колите-т.е. ще използваме по-добре КПД-то на машините:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

prelude, кажи с тебе на стадиона ли ще се чакаме или някъде другаде. Аз 100% ще успея да дойда. Щях да ти пратя SMS, обаче съм ти записал GSM-а грешно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ей хора,значи утре към девет на стадиона,ама я кажете има някакъв паркинг и предполагам някъде на централния вход ще сте???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Абе на паркинга на канала срещу централния вход на стадиона.ще изпъкнем драстично сигурно,щото в неделиа в 9:00 надали ще има други коли въобще:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Много несериозност - много нещо. :worthy::wub::wub: Все пак се събрахме 2-те прелюдки :wub: и си направихме готина скара :wub::worthy: .Абе можете само да съжалявате ! Дано следващият път сте по-сериозни :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

В бокса съм, сори. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
:worthy::worthy: Ще ми простите ли??? :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Ще ми простите ли???

А на мен?

 

Имам си извинително причина

 

Публикувано изображение

 

При това имаше доста коли, които не се хванаха на снимката. Пергелите по асфалта са (разбира се) от нас!

Много весело беше, поне при нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
Отговорено (Редактирано)

Момчета, чакайте да се разберем. Ко да ви прощавам??? Не сте могли да дойдете - толкоз ;) Чакам реванш от ваша страна - Кажете КОГА :wub: Иначе аз, prelude (и братовчед му) и Patrik си изкарахме много приятно - първо на кафе, после на балкана на скаричка (можете само да съжалявате че я изтървахте - наядохме се на прасенца ;):wub: ) и приказки, и после пак на кафе ;):dj::worthy::wub: Определено бяхме живата атракция на града по улиците :wub::wub::wub: Хората само ни оглеждаха и се чудеха какво става - обикаляха колите и т.н. :wub::wub::wub: и гледаха ето така :worthy::worthy: Между другото - направихме малко кадри с камерката и ще извадя снимки до 2-3 дни така, че ще видите 2-те прелюдки 3-та генерация както се казва - рамо до рамо, крило до крило :wub::wub::dj::dj::wub: Колкото до тези, които не можаха да дойдат - споко момчета. СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ :wub::wub::wub:;):wub:

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Е аз бях абитурент... Пък и имаше Ф1...Следващия път ще се опитам да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Е аз бях абитурент...

Честито батка :worthy: Жив и здрав и успех на кандидат-студентските изпити :worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...