Jump to content
R-Racing

няколко въпроса ?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги , Искам да ви попитам относно тампоните на мотора .. по конкретно този от задната част който захваща скоростната кутия .. въпроса е разликата между 4та(88г) и 5та(94г.) - Сивик.. защото тампона им е различен и самото захващане на кутията е различно та дали е възможно кутия и тампон от 5та ген. да се монтират на 4та ген ? Защото ми предстой смяна ... ако някой се е сблъсквал с това да сподели.Втория ми въпрос е искам да си сложа климатик на сивика :rolleyes: не съм много запознат с климатиците и искам да попитам какъв комплект трябва да търся колата е 4та ген. мотора си има шайба за клима ... та ако можете да ми помогнете и с това ще съм ви много благодарен ...Благодаря ви предварителноПоздрави

Редактирано от R-Racing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутията от 5-та може и да успееш да я захванеш с тампоните в 4-ката,но каква правиш със съединителят, и по точно помпите :rolleyes: Едната е с жило, другата с помпи.Според мен не си усложнявай излишно ремонта, и си намери кутия от 4 генерация,отделно предавателните числа са по добри от тези на петицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търси си комплект климатик от твоята коладо колкото знам на всички D серии компресорите на климатика и стойката са еднаквино почти сигурно на 5ген изпарителя в купето ще е различен, тръбичките може да се различават, и със сигурност радиатора на климатика е друг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...