Jump to content
FaRa0nA

Катализатор Проблем

Recommended Posts

Голям проблем,колеги махнах си катализатора и ми светна чека и никой не може да го оправи елкони аспуджий само измамници та ако някой може да ми помогне да каже как да си реша проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложи си друг катализатор, нов или втора употреба и ще се оправи работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откачам минуса и се оправя но примерно след 30или 40км пак светва и то като я понастапя повечко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 2 сонди колега , и 2-рата мери точно катализатора за това ти свети чека .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам че е така оня напрай няква магария уш да не свети и наистина стана но след известно време пак светва.Днес дръпнах минуса и се оправи утре ще ходя в Девня и ще я подгоня та да видим какво ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вариянта е да сложиш някакъв емулатор ,иначе винаги ще свети ...щото тя мери катализатора ..а като го нямаш все едно е повреден ,не оказва влияние на работата на мотора и консумацията на гориво ама дразни твова че свети ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха Ха ще махна лампата и няма свети но на мен ми се струва че харчи повечко но не съм сигурен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее пич ти изби рибата, а така действай превантивно :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с лампата е хитро! :) и аз така ще процедирам ако се наложи :cool: но да се надявам че няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газаджийте слагали някви емулатори ама и те за безхаберници гледат пулят са ама нищо.Още не съм решил проблема но ако случайно някой го оправи или някой даде акъл венага ще споделя.Поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви емулатори, какви нови катализатори бе...Ето ви го обяснено, как да си решите проблема.http://honda.org.ua/forum/about51019.htmlОсвен това, факта, че лампата свети не влияе по никакъв начин на режима на работа на компютъра.Т.е. нито хаби повече, нито върви по-малко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма,колеги не се получава нищо и съм се отчаял вече никой не знай за емулатори няма ли такива катализатори бре тя си е......та.Незнам как ще се оправя тая работа но няма невъзможни неща,айде със здраве :help::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...