Jump to content
PazzO

Зачестили кражби в района на 1-во РПУ Варна !

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги преди малко на приятеля на сестра ми са разбили ключалката и са му откраднали колоните на 20 метра от 1во РПУ Варна, от полицията са му казали че тия дни са изчезнали,още сумати и акумулатори и колони, имайте го в предвид това става точно до оградата на филиала на К.Арабаджиев училището, ако някой види нещо, да троши крака и раце ! Казах ви го това с цел, защото съм засичал колеги да спират там и да няма потърпевши, то нече само тука стават тези работи, ама тука от край време максуда удрят по една рака в квартала .... Дано тия ето пипат ги опрай някой, защото явно полицията нищу няма да направи !

Редактирано от PazzO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комшо познаваме си квартала :) Това да разбиват коли в нашата махала им е хоби явно :) Ти да не караш една опасна черна хонда сивик ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тя вашата малла там мамата си тракало - тук в кайсиева преди 4 дни три коли горяха посред нощите на 10 метра от районното , което е в нашият блок , ама ченгетата така и нищо не разбраха - чак едвам като дошла пожарната се съфирясали кво става.Всички казват , че било умишлен палеж , убу че ме нямаше тогава в къщи.

Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ме подсети, че в петък сутринта намерих колата си без дясно странично огледало (само стъклото). Да ева и боклуците! Все си мислех, че като моята кола ще карат свестни типове, но уви - боклуци има явно и в тези коли. Някой да се сеща да е виждал скоро като моята кола без такова или счупено огледало? Аз живея на 500 метра от 1 РПУ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максуда атакува отново ;) Дано да не видят ,че колата е пред блока и без това лампите не работят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбра са кои са еи ся авера на сестра ми им строши стъклото избягаха еи ся, майка им мръсна ше *ба, цакат с кола, явно неса са отказали да шетат в квартала....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Комшо познаваме си квартала :) Това да разбиват коли в нашата махала им е хоби явно :) Ти да не караш една опасна черна хонда сивик ?

ПРЕЛЮД 5та черен с angel eyes :) Редактирано от PazzO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбра са кои са еи ся авера на сестра ми им строши стъклото избягаха еи ся, майка им мръсна ше *ба, цакат с кола, явно неса са отказали да шетат в квартала....

Колега с ква кола обикалят тези :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е откраднатите ви неща да ги продават след това,може би знаете битака под автогарата там са само цигани,на едно приятелче му откраднаха телефона и си го намери там.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен колата ми седи в къщата, неса притеснявам за мойта еми за ваще, авера на сестра ми ма сабуди в 4 сутринта набарал ги ама невидял марката на колата ама им строшил стъклото, това става до дома за сираци аз там живея улицата която гледа срещу дома и май ги е разбрал кои са и ся с колегите му от час пик, ще им праят покушение, ако ги набарат инвалиди всичките... просто неса уцелили човека на който ще пипат колата, крадат всичко акомулатори колони ..... гледайте да си спирате колите на видно място или по вазможност по далече от тука ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Възможно е откраднатите ви неща да ги продават след това,може би знаете битака под автогарата там са само цигани,на едно приятелче му откраднаха телефона и си го намери там.Успех.

Точно това направи авера на сестрата и май си намерил работите и даже знае имената, май на тес вчера го чух по телефона да са обяснява, тези дни ще има строшени глави, ще се включа и аз ! Лошото е че секи ден тупват някоя кола в квартала, пук има много хубави хонди в квартала има ко да им се земе онес неси поплюват, явно кот могат да изкартят взимат. Редактирано от PazzO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...