Jump to content
REDPOWER

Продавам си бегачката-турбаланата

Recommended Posts

Пичове с най голямо нежелание трябва много спешно да се разделя с една безупречна кола,която правих с много пари и желание.Не ме питайте защо го правя и не ми казвайте,че съм луд защото го знам,но имам доста серизен финансов проблем който трябва да разреша до края на месеца иначе ще загубя нещо даста по ценно.Колата е абсолютно безупречна в всяко едно отношение без една забележка по нея за което давам 100% гаранция при продажбата.Както знаете всичко по нея е правено лично от мен и с помоща на много верни приятели и затова смея да твърдя,че е много истинска.Подробна информация за колата и това какво и как е правено по нея ще получите от темата миhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=48846Цената на колата е по договаряне при сериозен интерес и оглед на място като пазарлъци по телефона няма да търпя и директно ви затварям.Пазарлъци пак казвам само на място при серизен интерес и пари кеш.Възможен е и някакъв бартер с не малко доплащане.А за купувача ще има доста подаръци за една не малка сума,а именно комплект нови зимни гуми с джанти,комплект сток окачване както и старият и мотор д14а3 пълен комплект в перфектно състояние.Ще ви помоля за разбиране и сериозно отношение към обявата и колата.За повече инфо и въпроси на Л.С. или 0887427917 Ради.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове положението почва да става доста напечено.Цената на колата е 7000 лв.като може да се договаря да място.Айде някой да идва с прилични пари в кеш и да си тръгва с тая перфектна кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове супер е спешно.Нова и крайна цена само за форума 6500 лв.и ако и при тоя подарък никой не я вземе нямам думи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове супер е спешно.Нова и крайна цена само за форума 6500 лв.и ако и при тоя подарък никой не я вземе нямам думи.

Цената се коментира на място.Супер,ама супер спешно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова и крайна цена 6000 лв.Цената е актуална до 05.09.2010г. и не подлежи на никакви пазарлъци при плащане кеш.След тая дата ми е абсолютно безразлично дали ще е продадена или не.Цена за бартер 7000 лв.СУПЕР СПЕШНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова и крайна цена 6000 лв.Цената е актуална до 05.09.2010г. и не подлежи на никакви пазарлъци при плащане кеш.След тая дата ми е абсолютно безразлично дали ще е продадена или не.Цена за бартер 7000 лв.СУПЕР СПЕШНО

:D Супер Спешно.Възможна е и продажба в атмосферен вариант с д14-ката с ОБД1 инсталация и Р28-ца за бъдещи подобрения на доста по ниска цена.ДОГОВАРЯНЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск модераторите да ме смъмрят за което се извинявам предварително за ъпването,но ще ме разберете,супер е спешно.Нова цена за колата в този и вид само за форума 5500 лв. :worthy: Цена на колата в атмосферен вариант с д16-ката 4500 лв.Цена на колата във вариант с д14-ката и вида в който е на снимките 3700 лв.Цена на пълния турбо кит с всичко възможно за монтаж+генерация,инжектори,измервателни уреди и квото се сетите още по договарянеЦена на д16-така в уникално състояние със сменено всичко възможно в нея за което ще дам и гаранция 1200 лв.СУПЕР СПЕШНО-отворен съм на всякакви предложения и за бартер стига доплащането да е задоволително.0887427917 РадиОтново моля модераторите да не ми трият пост,спешно ми е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОП ОФЕРТА.ЦЕНА ДО 15.09.2010г.САМО 5000лв.След тая дата цетана не корегира на последната обявена в темата.Ако и на тоя подарък никой не откликне :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...