Jump to content
Street-warrioR

Как да отворя дясната врата

Recommended Posts

Здравейте :honda: Имаме тука един проблем, и той е, че дясната врата на един Сивик 5ген. хеч някак се е заключила и не може да се отвори!?! :worthy: Лошото е, че като е затворена, не знаем, откаде да я разглобим???Ако някой може да помогне ще съм му благодарен! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих махнал пластмасата около вътрешната дръжка и да се опитам да дръпна по-силно, и най-важното - директно а не посредством палчето, металната пръчка, която отключва и заключва колата отвътре. Друг съвет не мога да ти дам, чакай от други колеги! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че си пазя "Bookmarks" :worthy: Става въпрос за 6 ген. но дано да помогне поне малко!http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=2731869

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ми е тъп въпроса ама тя дясната врата няма ли си ключалка, смисъл да вкараш ключа от вън и да я отключиш. Иначе разглобяване на затворена врата май няма кака да стане. Ако нямаш друг избор иди на ключар с/у 5-10 лв и няма и 5 минути ти я отваря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махаш пластмасата на вътрешната дръжка ,дърпаш едновременно и металнатната ръчка която е вътре и бутона за ръчно отключване и заключване. моята поне така я отворих.само не ги напъвай зверски. успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...