Jump to content
Orlin

Странен "проблем" с излгеда на теми

Recommended Posts

Привет колеги, вчера по обяд някъде се натъкнах на следния проблем. Като отворя някоя тема и виждам "най-горе" първото мнение в нея, а отдолу хронологичен списък на останалите мнения. За да видя определено мнение, трябва да го избера от списъка и то се появява непосредствено след същото първо мнение (първото седи dock-нато все едно). Гледах настройките в профила, нищо не намерих, което да ми помогне. Моля да ми кажете в мен ли е "проблема" или в софтуера на форума и дали има начин за връщане на стария изглед.

Ето снимки, които да онагледят това за което говоря (втората е с увеличен мащаб, за да обхвана повече)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Благодаря предварително !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе в дясно под кирилизатора има Опшънс >> избираш "Стандарт" и си готов :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе в дясно където пише нов Отговор и Нова Тема под него има Опции. Цъкаш там после Изгледи където пише там трябва да го направиш Стандартен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря stan4o. Във vBulletin софтуера, тези настройки са в control panel и затова останах очуден, като не ги намерих тук. Отново благодаря, дано поне съм полезен на други, изпаднали в подобна ситуация :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Почти на всяка страница в тоя раздел има такава тема. "Проблема" се появява когато търсиш през гугъл. Той индексира мнението в този режим и "бисквитката" го запомня :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря stan4o. Във vBulletin софтуера, тези настройки са в control panel и затова останах очуден, като не ги намерих тук. Отново благодаря, дано поне съм полезен на други, изпаднали в подобна ситуация :P

Oпределено колега беше доста полезен . :D

 

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...