Jump to content
CaTaHaTa666

Тръгване за НС от Варна на 02.07.2010

Recommended Posts

Колеги пишете тука който смята да тръгва на 2-ри че да не си ходя самичак по пътя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще тръгвам на 2-ри само че не знам в колко часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега на мен ми се иска да тръгнем към 4 за да пристигнем горе долу нормално време, но ако другите нямат възможност ще се съобразим така че да е удобно за всеки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз нямам притенции за тръгване, взех си почивни дни така че ако има повече желаещи ще е добре ама си мислех да тръгнем по рано за да можем да си починем от пътя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз така като гледам май 2-ма ще пътуваме, но пак е по добре от сам !!! И едно момче от Търговище ще се присъедини и ще станем 3-ма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе колеги не остана няма ли някоий да тръгва в петък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз така като гледам май 2-ма ще пътуваме, но пак е по добре от сам :) И едно момче от Търговище ще се присъедини и ще станем 3-ма

правилно сме 3 коли :)колеги да вметна че съм до 17:00 на работа тка че 17 : 15 , 17:20 мога да ви чакам на омв в търговище :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да пътувам за съжаление с вас, т.к. трябва да седя до 6ч на работа в петък...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги можем да тръгнем към 5:30 тогава, но към 6 и нещо вече ще е доста късно. Не можеш ли да се освободиш малко по рано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А между другото някой от вас знае ли пътя или ще караме на сляпо. А за колегата от Търговище... ако тръгнем в 5:30 ще ни чакаш бая на ОМВ-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А между другото някой от вас знае ли пътя или ще караме на сляпо. А за колегата от Търговище... ако тръгнем в 5:30 ще ни чакаш бая на ОМВ-то

няма проблем колега вие само се уточнете кога ще тръгнете от варна аз ще сложа 1 час за пътя до Т-ще и ще съм готов да се присъединя. пътя го знам тъй че няма проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А между другото някой от вас знае ли пътя или ще караме на сляпо. А за колегата от Търговище... ако тръгнем в 5:30 ще ни чакаш бая на ОМВ-то

Изпратих запитване на адреса, който е публикуван на официалния сайт, понеже и на мен GPS-а ми е още в магазина и ми пратиха следния линк: http://maps.google.com/maps?f=d&source...mp;t=h&z=12 надявам се да ви помогне. А и отделно ми писаха, че ще има поставени и указателни табели. Аз горе-долу се ориентирах, само че ще пътувам с другите колеги - в събота сутринта. Ето и разяснението след линка:"Това е маршрута от Габрово до Узана, критичния момент е завоя на който се отклоняваш от бул. Никола Вапцаров, там има табела за Узана и едно мостче през което се минава. От там нататък няма какво да объркаш. Има табели за Узана, а и ние ще разположим още табели с логото на Хонда Фенклуб. Нагоре завоите са остри и опасни, така че моля карай внимателно.Поздрави,Екипа по организацията на Хонда НС2010"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дай да тръгнем по рано към 16:30 за да можем към 17:30 да сме дошли на време при колегата, за да не чака все пак ни мойем цял ден да сме там или например от сутринта да тръгнем и там да се по кефим на хотела :honda: и на басейна :cool::unsure::) как то кажеш аз до обяд ще съм готов така че ти кажи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами дай да тръгнем по рано към 16:30 за да можем към 17:30 да сме дошли на време при колегата, за да не чака все пак ни мойем цял ден да сме там или например от сутринта да тръгнем и там да се по кефим на хотела :cool: и на басейна :unsure::):honda: как то кажеш аз до обяд ще съм готов така че ти кажи.

Колеги аз само да кажа , че за мен най - добре е ако тръгнете в 16:30 или 17:00 и така ще сте в т-ще кам 17:30 - 18:00 да имам време да си насабера багажа че с тази работа до 17:00 колкото и да бързам се си ми трябват 20 30 мин да се оправя а не искам да седите и да ме чакате . :) Редактирано от glacier

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги можем да тръгнем към 5:30 тогава, но към 6 и нещо вече ще е доста късно. Не можеш ли да се освободиш малко по рано

Тцк... принципно винаги в петък съм успявал да си тръгна дори и в 5, ако се налага, но този път трябва да замествам колега, т.к си пусна отпуска. Имах предчувствието, че ще изкочи някой НЕкъсмет ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре колеги аз съм съгласен да се чакаме в 4:00 на лукойл-а и да идем на ОМВ-то в 5 там ще изчакаме другия колега и продължаваме хем малко ще си починем. Така че в 4:00 на лукойл. Ако сте съгласни пишете.П.П. Телефона ми е 0883356968 ако има няккво разминаване или нещо не ясно

Редактирано от CaTaHaTa666

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе loony вие колко маймуни ще сте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колата сме аз и приятелката ми, а за кой лукой става въпрос дето е след бившия мерцедес по магистралата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз Лукойлите малко не ги знам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за него става дума. Точно преди да се качиш на магистралата. А от кой квартал си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз живея на центъра записах ти номера така че ако има нещо ще се чуем моя е 0894413124 казвам се Олег

Редактирано от Loony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи се чакаме на лукойл-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напъно си прав 16:00 там съм готов за пътуването :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...