Jump to content
Archo

Civic Sedan

Recommended Posts

Приятели сериозно съм се зарибил с идеята да си купя Civic седан и намерих една бройка в mobile.bg , та искам да питам какво да оглеждам ако отида да я видя и дали си струва цената . ето я колата : http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=detailsотворен съм и към други предложения - Акорд след 98 , или пак Сивик но хечбек около 2002/3 . единственото ми задължително условие е да имат климатик и да са автоматици . четох темата за Хондите автоматици и отзивите за тях , но все пак да питам струва ли си инвестицията в автоматичната скоростна кутия . карам предимно градско и досега с ръчните кутии ми се счупиха краката :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам много добре въпроса дали си струва инвестицията в автоматик. Не става дума за инвестиция - нито има допълнителни разходи, нито нещо друго. Кефа от автомата не е същия като от ръчката. Има го, но е друг тип кеф. Аз мислех, че много ще ме дразни, но за градско каране е супер. Повече на ежедневка с ръчни скорости няма да се кача. Ако успея да я докарам до там да имам една за всеки ден и една за кеф ще си взема пак с ръчни скорости, но до тогава ще е автомат. (95% от шофирането ми е градско).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид дали е оправдана , като поддръжка . понеже съм чувал че поддръжката на кола автоматик е доста по солена от тази на ръчните скорости . искам да питам главно дали е здрава колата като цяло , чупи ли се , колко мангизи излиза поддръжката и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид дали е оправдана , като поддръжка . понеже съм чувал че поддръжката на кола автоматик е доста по солена от тази на ръчните скорости . искам да питам главно дали е здрава колата като цяло , чупи ли се , колко мангизи излиза поддръжката и т.н.

Като цяло като гледам е в доста добро състояние,относно това дали се чупи,бих казал че няма кола която по нашите пътища да не се чупи! Разхода ест. ще ти е с 2,3 по висок отколкото на ръчка! Иначе няма кво да счупиш по скоростите или мотор :( Късмет и Поздрави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично изборът на колегата да си вземе автоматик ми се вижда удачен особенно ако се кара в градове с голям трафик на движението автоматика си е голям кеф а относно модела на колата дали сивик или акорд важното е да е хонда :ph34r:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...