Jump to content
Lubo_90

Най-добрият вариант ?

Recommended Posts

Колегии, трябват ми мненип отностно тази част Публикувано изображение

Honda CR-V 2002 година ( II-генерация) се нуждае от такава част понеже цилиндърчетата са се скапали и изобщо апаратите са остарели...

Та от къде да си закупа такива ХУБАВИ и по възможност най-добри за цената си ? От къде да ги закупя...няма много такива модели в БГ че да ги търся на части..... мислех си да търся от и-нет но знаема какво ще ми докарат... МОЛЯ ОТЗОВЕТЕ СЕ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В автоморга Хонда във Варна има две такива ЦРВ-та телефона го има в раздел Продава най-отгоре звънни и питай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че цилиндърчетата се скапват като не се сменя спирачната течност.И не можеш ли да смениш само цилиндърчетата? Какво се е скапало на апарата? :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не бях се сетил..с тази морга. Благодаря многоvex, специално цилиндъра е за смяна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми значи сменяш само цилиндърчето (като се уверяваш че е правилния размер) поюс ремонтен комплект и си ти :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми значи сменяш само цилиндърчето (като се уверяваш че е правилния размер) поюс ремонтен комплект и си ти :dry:

сега пък какъв е този ремонтен комплект..и най-важното, от къде да си го набавя ? (сори, ама много не ги разбирам)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтния комплект са гумичките по апарата които е добре да се подменят. Могат да се набавят от официалните представители на Хонда, или други алтернативи. Аз лично си ги поръчах от щатите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цилиндърче да купуваш втора ръка е глупаво. Новото пък е прекалено скъпо. Най-добрия вариант е да идеш при стругар да ти направи цилиндърче. Ако искаш най-доброто, го караш да ти го направи от неръждавейка. За ремонтен комплект може да попиташ колегата ms_auto. За прелюд/сивик цената е 30 лв за двете колела. Комплекта включва гумен О-пръстен, маншон за буталцето и грес. Просто при разглобяване на апарата е вероятно да скъсаш някои от тях, ако вече не са скъсани, а и е добра профилактика все пак. И на мен ми предстои ремонт на задните апарати  :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...